• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » سازمان های مردم نهاد حوزه گردشگری نقش مهمی در رونق این صنعت دارند
  کد خبر : 1984028

  سازمان های مردم نهاد حوزه گردشگری نقش مهمی در رونق این صنعت دارند

  سازمان های مردم نهاد حوزه گردشگری نقش مهمی در رونق این صنعت دارندReviewed by Aryan♥ on Jan 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، میرهادی قره سید رومیانی شامگاه پنجشنبه در نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با سمن ها و انجمن های مردم نهاد مرتبط حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و…

  سازمان های مردم نهاد حوزه گردشگری نقش مهمی در رونق این صنعت دارندReviewed by Aryan♥ on Jan 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، میرهادی قره سید رومیانی شامگاه پنجشنبه در نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با سمن ها و انجمن های مردم نهاد مرتبط حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: عملکرد خوب سمن ها در کشور باعث شده تا باور کنیم که جوانان ما خلاق هستند و به این باور برسیم که جوانان می توانند در حوزه های مختلف امور را ساماندهی کنند.

  وی افزود: حاکمیت و دولت به دنبال ایجاد فضایی در جامعه است تا شاهد حضور بیشتر جوانان در اجتماع و حتی در عرصه های مختلف حتی بین المللی باشیم و این روند و سیاست باعث شده سمن ها و نهادهای مردمی هر روز بیش از گذشته حضور موثرشان را بروز دهند .

   معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های سازمان میراث فرهنگی کشور بیان کرد: حضور گرم سمن ها و تشکل های مردمی در حوزه گردشگری استان مرکزی ما را به این باور رساند که سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف می توانند به طور موثر و مفیدی نقش آفرین باشند.

  رومیانی ادامه داد: خلاقیت، جسارت و شکوفایی جوانان جامعه در سازندگی و توسعه اقتصاد کشور موثر است و سازمان های مردم نهاد زمینه مناسبی را برای این مساله فراهم می کنند.

  معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های سازمان میراث فرهنگی کشور خاطرنشان ساخت: امیدواریم در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سیاست های ریاست سازمان و با همکاری و پشتیبانی سمن ها در حوزه اقتصادی که یکی از دغدغه های اساسی اقتصاد کشور است، بتوانیم با عدم وابستگی به نفت و جایگزین کردن صنعت گردشگری و صنایع دستی و حفظ میراث فرهنگی در توسعه کشور نقش موثر ایفا کنیم .

  وی اظهار داشت: ایجاد و فعالیت سمن های خوش فکر و خلاق، همراه با تعاملاتی که در این استان بین دستگاه ها و مدیریت ها وجود دارد، می تواند رشد و ارتقای پرشتاب حوزه صنایع دستی و صنعت گردشگری را در استان مرکزی رقم بزند.

  رومیانی اضافه کرد: باید از ظرفیت های خدادادی میراث تاریخی و فرهنگی موجود در استان که هر کدام نعمت بزرگی به شمار می رود در زمینه توسعه پایدار، درآمدزایی، بهبود شرایط اقتصادی و کاهش بیکاری بهره گرفته شود.

  معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های سازمان میراث فرهنگی کشور همچنین تصریح کرد: سازمان های مردم نهاد در تمام دنیا در امور بسیار تاثیر گذار هستند و در بخش مهمی از تصمیم گیری ها نقش دارند، بنابراین ما نیز باید استفاده از ظرفیت مشارکت مردمی و افزایش مشارکت ها را در دستور کار قرار دهیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.