• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » نتایج دیدارهای نوبت صبح مشخص شد
    کد خبر : 1983810

    نتایج دیدارهای نوبت صبح مشخص شد

      به گزارش ایرا ویج، سی و هفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در سه رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم، از صبح امروز در سالن شهید بهشتی شهر مشهد در حال برگزاری است و فردا شب (جمعه) با مشخص شدن تیم های برتر به…

    ۳۲

     

    به گزارش ایرا ویج، سی و هفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در سه رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم، از صبح امروز در سالن شهید بهشتی شهر مشهد در حال برگزاری است و فردا شب (جمعه) با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

    حسن یزدانی، قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم المپیک ۲۰۱۶ ریو که به یک وزن بالاتر، ۸۶ کیلوگرم آمده است در نخستین حضور رسمی اش در این وزن در ترکیب خراسان رضوی به میدان رفت که پیش از پایان زمان اول مسابقه با نتیجه ۲۲ بر صفر حریف مغولی اش را شکست داد.

    از دیگر حوادث مهم مسابقات نوبت صبح می توان به شکست ۳ بر ۲ عباس طحان کهنه کار مقابل حسین شهبازی، قهرمان جوانان جهان اشاره کرد.

    نتایج مهم مصاف تیم های ایران A و ایران‌ توسعه (اسامی کشتی گیران ایران A ابتدا آمده است)

    علیرضا کریمی ۹ – نادر حامدی پور ۴

    میثم نصیری ۶ – میثم حیدری صفر

    حامد رشیدی ۷ – جمال عبادی ۸

    امیر محمدی ۵ – احسان امینی یک

    امید جلالی بهار ۱۰ – نادرحاج آقانیا صفر

    یدالله محبی ۹ – پویا رحمانی صفر

    همچنین پیمان بیابانی قهرمان جوانان جهان که برای تیم ایران B کشتی می گیرد، مقابل یونس امامی از تیم ایران جوانان را ۴ بر ۲ از پیش رو برداشت. بهمن تیموری نیز ۶ بر یک حمید زرین پیکر را برد و مجتبی گلیج دیگر کشتی گیر ایران B برابر حامد منافیان ۱۴ بر ۵ پیروز شد.

    کشتی فرنگی:

    مسعود نعمت چگانی ۶ – امیر میرزازاده صفر

    افشین بیابانگرد ۲ – مجید خلیلی صفر

    یوسف قادریان با ضربه فنی رضا محمد علیپور را برد

    نتایج رقابت های کشتی فرنگی به شرح زیر است:

    کشتی فرنگی:

    دور اول:

    گروه A:

    ایران الف ۷ – ایران توسعه یک

    گروه B:

    ایران ب ۷ – ایران جوانان یک

    گروه C:

    خراسان رضوی ۶ – عراق ۲

    گروه D:

    ترکیه ۵ – ارمنستان ۳

    کشتی آزاد:

    دور اول:

    گروه A:

    ایران الف ۷ – ایران توسعه یک

    آمریکای لاتین ۴، برنده – قزاقستان ب ۴، (امتیاز مثبت ۱۷ بر ۱۵ به سود آمریکای لاتین)

    گروه B:
    ایران ب ۶ – ایران جوانان ۲
    گرجستان ۷ – بلاروس یک

    گروه C:
    خراسان رضوی ۷ – مغولستان یک

    ازبکستان – ارمنستان

    گروه D:

    قرقیزستان – اوکراین

    عراق – قزاقستان الف

    به گزارش فارس، در این دوره از رقابت ها که برای نخستین بار به صورت تیم به تیم برگزار می شود ۷ تیم خارجی به همراه ۵ تیم از ایران در ۴ گروه ۳ تیمی رقابت های کشتی فرنگی را برگزار می کنند. در کشتی آزاد نیز ۵ تیم از ایران به همراه ۱۱ تیم خارجی در ۴ گروه ۴ تیمی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

    رقابت های کشتی پهلوانی نیز با حضور ۳ تیم از ایران و ۷ تیم خارجی در ۲ گروه ۵ تیمی برگزار می شود.

    * گروه بندی رقابت های کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی جام تختی به ترتیب زیر است:

    گروه A: ایران الف – ایران توسعه و بلغارستان

    گروه B: ایران ب – ایران جوانان و اوکراین

    گروه C: خراسان رضوی – عراق و گرجستان

    گروه D: ارمنستان – ترکیه و ازبکستان

    کشتی آزاد:

    گروه A: ایران الف – ایران توسعه – قزاقستان ب و آمریکای لاتین

    گروه B: ایران ب – ایران جوانان – بلاروس و گرجستان

    گروه C: خراسان رضوی – مغولستان – ازبکستان و ارمنستان

    گروه D: قرقیزستان – اوکراین – عراق و قزاقستان الف

    کشتی پهلوانی:

    گروه A: خراسان رضوی – ایران الف – بلاروس – ایران ب و قرقیزستان

    گروه B: ارمنستان – مجارستان – روسیه – صربستان و گرجستان

    این رقابت ها فردا شب (جمعه) با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

    منبع: فارس
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.