• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » مساجد محل رفع ناهنجاری های اجتماعی در جامعه است
  کد خبر : 1983517

  مساجد محل رفع ناهنجاری های اجتماعی در جامعه است

  مساجد محل رفع ناهنجاری های اجتماعی در جامعه استReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ایران ویج به نقل از سامان ما، در دیدار فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری، با امام جمعه و ائمه جماعات شهرستان سامان ،…

  مساجد محل رفع ناهنجاری های اجتماعی در جامعه استReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ایران ویج به نقل از سامان ما، در دیدار فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری، با امام جمعه و ائمه جماعات شهرستان سامان ، درباره مقوله بسیج و مسجد محوری بودن پایگاههای مقاومت بسیج  گفتگو شد، سرتیپ دوم پاسدار علیمحمد اکبری ضمن گرامیداشتن یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهدای شهرستان سامان گفت: تاریخ اسلام همواره دارای عبرتهایی است.

  اکبری  با اشاره به سرزمین آندلس و تاریخ این کشور که قبلا اسلامی بوده و دارای حکومت هشتصد ساله اسلامی بوده ابراز کرد:  کشور آندلس (اسپانیا) دارای حکومت اسلامی هشتصد ساله بوده که فقط چهارصد سال آن دارای حکومت شیعی و فاطمی بوده است که متاسفانه سرانجامش توسط مسحیت مصادره شد و هم اکنون نام و نشانی از اسلام در آن کشور نیست.

   دشمن درصد است از هر طریقی در پیکره جوامع مسلمانان رخنه کند ،مساجد محلی برای رفع ناهنجاری های اجتماعی در جامعه است

  فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری افزود: دشمنان اسلام نخوابیده اند و هموراه در صدد هستند از هر طریق ممکن نفوذ خود را در پیکره جوامع مسلمان گشترش داده که میطلبد ، عبرتهای تاریخ اسلام را فرا بگیریم .

  اکبری گفت:  دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران با وارد کردن گروههای تکفیری، اسلام آمریکایی و اسلام انگلیسی ، پروژه نفوذ خود در بین مسلمانان، دنبال می کنند و با معرفی اسلام رعب و اسلام وحشت در جهان ، می خواهند این نوع اسلام را جایگزین اسلام ناب محمدی (ص) کنند.

  وی با توجه به موضوع عزت اسلام و مسلمین و پیروزی های آنان در جبهه های مقاومت اسلامی اذعان داشت: امروزه به لطف خدا و مجاهدت های رزمندگان اسلام، وضعیت جبهه های مقاومت اسلامی و بیداری اسلامی در منطقه ، روبه پیشرفت است.

  پیروزی حلب از پیروزی فرخشهر کمتر نبود و پیروزی از افتخارات نظام  مقدس جمهوری اسلامی و بسیجیان انقلاب اسلامی است

  اکبری افزود: پیروزی حلب، حقیقتا از پیروزی خرمشهر کمتر نبود که این مهم از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران و بسیجیان انقلاب اسلامی است .

  فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تشریح اولویت های برنامه های سپاه استان گفت: اولویت کاری بنده ، به عنوان نماینده برادران رزمنده و ایثارگر استان، در درجه اول تقویت بسیج خواهد بود و اولویت بسیج را نیز در مساجد و پایگاههای مقاومت مسجدمحور قرار خواهم داد ، چرا که ما هرچه داریم از بسیج است.

  ارتباط پایگاه های بسیج با مساجد عملی مهم در پشبرد اهداف عالیه بسیج است

  اکبری بیان داشت: ارتباط پایگاههای مقاومت و بسیجیان با مساجد و ائمه جماعات مساجد با پشتیبانی براردان و خواهران بسیجی، عاملی مهم برای پیشبرد اهداف عالیه بسیج خواهد بود.

  وی تصریح کرد: ابتذال اخلاقی منکر است، کمک به دشمنان اسلام منکر است، تضعیف نظام اسلامی منکر است، تضعیف فرهنگ اسلامی منکر است، تضعیف اقتصاد جامعه و تضعیف علم و فناوری منکر است که از این منکرها باید نهی کرد.

  وی افزود: پیروزی حلب،  حقیقتا از پیروزی خرمشهر کمتر نبود که این مهم از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران و بسیجیان انقلاب اسلامی است .

  فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تشریح اولویت های برنامه های سپاه استان گفت: اولویت کاری بنده ، به عنوان نماینده برادران رزمنده و ایثارگر استان، در درجه اول تقویت بسیج خواهد بود و اولویت بسیج را نیز در مساجد و پایگاههای مقاومت مسجدمحور قرار خواخیم داد ، چرا که ما هرچه داریم از بسیج است.

  وی بیان داشت: ابتذال اخلاقی منکر است، کمک به دشمنان اسلام منکر است، تضعیف نظام اسلامی منکر است، تضعیف فرهنگ اسلامی منکر است، تضعیف اقتصاد جامعه و تضعیف علم و فناوری منکر است که از این منکرها باید نهی کرد.

  فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) عنوان کرد: مساجد علاوه بر اینکه محل نماز خواندن و عبادتند بلکه از مساجد به عنوان محل مشورت، تصمیم گیری، پیگیری و بررسی مشکلات جامعه اسلامی بوده و محلی برای رشد معنویت و تعمیق مبانی اعتقادی و محل رفع ناهنجاری های اجتماعی است که امیدوارم مردم متدین شهرستان سامان در زمینه رونق بخشیدن به موضوع مساجد تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.