• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » پرداخت بیش از ۳.۵ میلیارد ریال برای خانواده های نیازمند و مددجویان شهرستان بن
  کد خبر : 1983515

  پرداخت بیش از ۳.۵ میلیارد ریال برای خانواده های نیازمند و مددجویان شهرستان بن

  پرداخت بیش از ۳.۵ میلیارد ریال برای خانواده های نیازمند و مددجویان شهرستان بنReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم بهداروند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بن در گفت و گو با خبرنگار زنگ خبر گفت: فقر از مهمترین مسائل و دردهای…

  پرداخت بیش از ۳.۵ میلیارد ریال برای خانواده های نیازمند و مددجویان شهرستان بنReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم بهداروند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بن در گفت و گو با خبرنگار زنگ خبر گفت: فقر از مهمترین مسائل و دردهای جوامع بشری است و قسمت بزرگی از تلاش­های انسان و جوامع و مکتب­ها در مبارزه با این مشکل خلاصهمیشود، علیرغم پیشرفت­هایی که در بیشتر شئون نصیب انسان گشته، هنوز آمار افراد فقیر و تنگدست که در تأمین معاش خود درماندهاند بالاست و سیستمهای اقتصادی حاکم بر کشورها در حل این مشکل سخت درماندهاند.
   
  وی رسالت این نهاد را خدمت به خانواده های نیازمند، بی سرپرست، ازکارافتاده و بیماران عنوان کرد و گفت: کمیته امداد شهرستان بن در ۹ ماه ابتدای سال بالغ بر  3.5 میلیارد ریال به خانواده های نیازمند خدمت رسانی کرده است.
   
  بهداروند با اشاره به پرداخت ۳.۵میلیارد ریال برای تامین معیشت  خانوار تحت حمایت کمیته  امدادشهرستان بن، اظهار کرد: این خدمات در امور درمانی ،فرهنگی ،کمک به ایتام و نیازمندان و بیمه اجتماعی مددجویان اعطا شده است.
   
  وی خاطرنشان کرد: در شهرستان بن در ۹ ماه ابتدای سال مبلغ ۷۴.۰۰۰.۰۰۰ریال  بابت هزینه درمان به خانواده های تحت حمایت پرداخت شده است.
   
  بهداروند افزود : هم اکنون تعداد ۱۳۱ نفر دانش آموز و تعداد ۲۲ دانشجو از کمک هزینه های فرهنگی کمیته امداد بهره مند هستند که جهت کمک هزینه تحصیلی این افراد  مبلغ ۱۷۰.۱۴۰.۰۰۰ ریال  در نه ماهه نخست سال جاری پرداخت شده است.
   
  وی با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های رسیدن به عزت و آسایش دنیا و آرامش عقبی، حمایت مادی و معنوی از بی‌پناهان و نیازمندان است، ادامه داد: طرح اکرام ایتام و محسنین با مساعدت حامیان و خیران برای ارتقاء معیشت و تکریم ایتام گام بر می‌دارد و در طول فعالیت این طرح با استقبال بی‌نظیر مردم خیر و نیکوکار مواجه بوده و اقدامات اساسی برای رفع نیازهای خانواده‌های ایتام از جمله مسکن، تحصیل، ازدواج و درمان انجام شده است.
   
  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بن  با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های اکرام ایتام به نفع نیازمندان کمیته امداد صورت می‌گیرد، افزود: خوشبختانه در ۹ ماهه سال‌جاری، مردم همکاری مطلوبی با این اداره در اجرا و جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشته‌اند، به طوریکه میزان جذب کمک های نقدی درقالب طرح اکرام ایتام  مشارکت های مردمی مبلغ ۱.۹۵۲.۶۲۹.۰۰۰ ریال بوده است.

  بهداروند خاطرنشان کرد: در سال جاری ۷۲۰ حامی از ۸۹  یتیم در این شهرستان حمایت می کنند.

  وی در پایان افزود: امسال برای بیمه اجتماعی مددجویان تحت حمایت مبلغ ۱.۴۴۸.۹۸۴.۰۰۰ ریال هزینه شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.