• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ارسال کمک های غیر نقدی ایجرود به سوریه/کمک ۲۲ میلیون تومانی مردم شهرستان به سوریه
  کد خبر : 1983147

  ارسال کمک های غیر نقدی ایجرود به سوریه/کمک ۲۲ میلیون تومانی مردم شهرستان به سوریه

  ارسال کمک های غیر نقدی ایجرود به سوریه/کمک ۲۲ میلیون تومانی مردم شهرستان به سوریهReviewed by on Jan 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زمانی بود که مردم روستاها و شهرها در هشت سال جنگ تحمیلی با جان و دل به رزمندگان جبهه ها کمک می کردند و…

  ارسال کمک های غیر نقدی ایجرود به سوریه/کمک ۲۲ میلیون تومانی مردم شهرستان به سوریهReviewed by on Jan 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زمانی بود که مردم روستاها و شهرها در هشت سال جنگ تحمیلی با جان و دل به رزمندگان جبهه ها کمک می کردند و امروز شاهد آن هستم که هر روز مردم کشورم با همه وجود برای حمایت از مردم مظلوم سوریه و کمک به جبهه های مقاومت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

  امروز اولین محموله اولین محوله کمک‌های غیر نقدی مردم شهرستان ایجرود راهی سوریه شد همین امر موجب شد تا پای صحبت های فرمانده سپاه ناحیه ایجرود بنشینم.

   سرگرد مجید لطیفی« فرمانده سپاه ناحیه ایجرود» امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با بیان اینکه با توجه به فصل سرما و کمک به مردم مظلوم حلب سوریه، اظهار داشت: در سال جاری ۲۲ میلیون تومان توسط پایگاه ها مقاومت بسیج ومردم شهرستان برای کمک به جبهه های مقاومت و مردم سوریه جمع آوری شده است.

  وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۵۰۰  ثوب لباس و ۵۰۰  تخته پتو برای کمک به مردم سوریه در شهرستان ایجرود جمع آوری شده است، افزود: این اولین محموله ارسالی از ایجرود به سوریه است.

  فرمانده سپاه ناحیه ایجرود با اشاره به اینکه این اولین محموله ارسالی به سوریه از شهرستان ایجرود است، تاکید کرد:  سال گذشته ۱۲ میلیون تومان کمک های نقدی مردم برای کمک به جبهه های مقاومت جمع آوری شد.

  سرگرد لطیفی با بیان اینکه وظیفه نوع دوستی و پشتیبانی از مسلمانان ایجاب می کند که به مردم مظلوم سوریه کمک کنیم چرا که این حمایت و کمک مایه دلگرمی و مقاومت آنان در مقابل استکبار جهانی است، خاطر نشان کرد: همکاران در سپاه ناحیه ایجرود با حرکت خود جوش خود  7 میلیون تومان به جبهه های مقاومت کمک کردند.

  فرمانده سپاه ناحیه ایجرود با اشاره به مظلومیت مردم سوریه و جنایات داعش در این منطقه، یادآور شد: طبق فرمایش پیامبر اکرم اگر مسلمانی مظلومیت مسلمان دیگری را ببیند اما به او کمک نکند مسلمان نیست، لذا لازم است مسلمانان به مردم سوریه کمک کنند چراکه آنان شرایط سختی را سپری می‌کنند و در فقر غذایی، بهداشتی و پوشاک قرار دارند.

  وی با بیان اینکه پایگاه های بسیج سطح شهرستان ایجرود آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهید پرور شهرستان به مردم مظلوم و بی دفاع سوریه هستند، گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی در این شهرستان همچنان ادامه دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.