• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , حوادث , مطالب برگزیده سایت » آتش سوزی ساختمان پلاسکو تحت کنترل است/ مورد فوتی نداشتیم
  کد خبر : 1983001

  آتش سوزی ساختمان پلاسکو تحت کنترل است/ مورد فوتی نداشتیم

  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:درحال حاضر آتش سوزی ساختمان پلاسکو خیابان جمهوری اسلامی تحت کنترل است اما هنوز مهار نشده است. حدود ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه ساختمان پلاسکو واقع در تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و فردوسی دچار حریق شد و در حال حاضر چندین ایستگاه آتش نشانی برای اطفای…

  ۸۲۳۹۳۰۷۶-۷۱۳۳۸۴۰۱

  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:درحال حاضر آتش سوزی ساختمان پلاسکو خیابان جمهوری اسلامی تحت کنترل است اما هنوز مهار نشده است.

  حدود ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه ساختمان پلاسکو واقع در تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و فردوسی دچار حریق شد و در حال حاضر چندین ایستگاه آتش نشانی برای اطفای حریق در محل حضور دارند.
  سیدجلال ملکی افزود:خوشبختانه تاکنون هیچ مورد فوتی و خسارت جانی ناشی از این آتش سوزی نداشته ایم.
  وی با بیان اینکه به دلیل تحت کنترل درآمدن این آتش سوزی امکان گسترش آتش وجود ندارد، ادامه داد: علت گسترش دود سیاه به دلیل وجود حجم بسیاری از انواع و اقسام لباس، پارچه و نخ در این ساختمان است.
  ملکی تاکید کرد: خاموشی این نمونه آتش سوزی ها سخت است به همین منظور ۱۰ ایستگاه آتش نشانی برای مهار آتش سوزی فعالیت جدی دارند.
  وی با بیان اینکه بیش از هفت ایستگاه آتش نشانی نیز برای موارد اضطراری در محل مستقر است، اظهار داشت: ممکن است حتی تا فردا دود ناشی از این آتش سوزی وجود داشته باشد اما اکنون دود آن از مرحله سیاهی به سفیدی تبدیل شده است.
  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۲۰۰ آتش نشان برای مهار آتش فعالیت جدی دارند و این ماموران حدود دو دقیقه پس از اعلام آتش سوزی به محل اعزام شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.