• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » دمشق تنها نماینده عشایر عرب سوریه در مذاکرات سیاسی است
  کد خبر : 1982867

  دمشق تنها نماینده عشایر عرب سوریه در مذاکرات سیاسی است

  دمشق تنها نماینده عشایر عرب سوریه در مذاکرات سیاسی استReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating: «فایز الشیخ نامس»، یکی از سران عشایر عرب استان حسکه سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوریه با بیان اینکه عشایر سوریه تسلیم تصمیم های دولت سوریه در مذاکرات آستانه هستند، افزود: عشایر حسکه که از ابتدای…

  دمشق تنها نماینده عشایر عرب سوریه در مذاکرات سیاسی استReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating:

  «فایز الشیخ نامس»، یکی از سران عشایر عرب استان حسکه سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوریه با بیان اینکه عشایر سوریه تسلیم تصمیم های دولت سوریه در مذاکرات آستانه هستند، افزود: عشایر حسکه که از ابتدای بحران سوریه وفادار به حکومت بودند اجازه نمی دهند برخی شیوخ عشایر که سرسپرده آمریکا هستند مواضع آنان را خدشه دار کنند.

  وی افزود: مخالفانی که در هیچ مناسبت سیاسی با یکدیگر همراه نبوده و بین آنها اختلاف است نمی توانند یک کشور را بسازند چون شکاف موجود بین آنها به اختلاف نظرهای قوی بین طرف های حامی آنها برمی گردد.

  این رهبر عشایر عرب حسکه گفت: اخبار محرمانه حاکی از اینکه هیات مخالفان سوریه در مذاکرات آستانه را شخصیت هایی از گروه های مسلح شامل می شود به این معناست که مذاکرات در سطح امنیتی و نه سیاسی خواهد بود.

  وی تاکید کرد: هدف دولت سوریه از حضور در این مذاکرات نیز رسیدن به راهی برای پایان حضور تروریست ها در سوریه و بخصوص در مناطق شمالی این کشور است.

  الشیخ نامس ادامه داد: در صورت نتیجه بخش بودن مذاکرات آستانه، دمشق می تواند از طریق مذاکره و بدون درگیری تحت نظارت سازمان ملل، آشتی ملی بزرگی در مناطق شمال سوریه برقرار کند تا پس از آن پرونده سوریه به مذاکرات سیاسی در ژنو سپرده شود تا در آنجا یک ساختار مکتوب و مطمئن برای حل سیاسی بحران سوریه حاصل شود.

  وی تاکید کرد: در عین حال دمشق هرگز راه حل های از پیش آماده شده از سوی هیچ طرفی را که نقض حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه است، نمی پذیرد.

  رهبر عشایر عرب حسکه درباره اعلام موعد جدید برگزاری مذاکرات ژنو توسط فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه گفت: استفان دی میستورا به دنبال دور زدن مذاکرات آستانه است که ایران و روسیه، آمریکا را از حضور در آن منع کردند.

  وی افزود: دی میستورا به دنبال خلق روندی به موازات مذاکرات آستانه است تا آمریکایی ها را در فرایند سیاسی بحران سوریه شرکت بدهد.

  الشیخ النامس تاکید کرد: عشایر عرب در کانتون الجزیره سوریه همواره وفادار به دولت قانونی سوریه بوده و هستند و آن را تنها نماینده خود در هر مناسبتی برای بررسی راه حل سیاسی بحران سوریه می دانند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.