• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » استفاده فرماندار از بازی نخ نما شده سیاسی/ نامه نگاری در فرمانداری ورامین در اتوماسیون انجام می شود
  کد خبر : 1982837

  استفاده فرماندار از بازی نخ نما شده سیاسی/ نامه نگاری در فرمانداری ورامین در اتوماسیون انجام می شود

  استفاده فرماندار از بازی نخ نما شده سیاسی/ نامه نگاری در فرمانداری ورامین در اتوماسیون انجام می شودReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: چندی پیش در شبکه های مجازی موضوعی مطرح شد که متاسفانه برخی رسانه هایی که…

  استفاده فرماندار از بازی نخ نما شده سیاسی/ نامه نگاری در فرمانداری ورامین در اتوماسیون انجام می شودReviewed by Aryan♥ on Jan 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: چندی پیش در شبکه های مجازی موضوعی مطرح شد که متاسفانه برخی رسانه هایی که مدعی بی طرفی بوده و هستند از کنار آن گذشتند و به نفع نماینده تدبیر و امید کنار کشیدند.

  آیا علت بسیاری از عدم شفافیت ها و عدم پاسخگویی های مدیران در عملکرد گزینشی ما اهالی رسانه نیست؟ آیا پرسش و شفاف سازی و اطلاع رسانی صادقانه به مردم از رسالت های اصلی اهالی رسانه نیست؟

  تصویر نامه ای منتشر شد که نشان می داد فرمانداری ورامین موضوع دریافت مبلغ یکصد میلیون تومان از بودجه واریزی به دهیاری روستای خورین را پیگیری می نماید.

  در خصوص نامه مذکور فرماندار محترم ورامین ادعاهایی مطرح نموده اند، وی در مصاحبه با شبکه اطلاع رسانی دانا عنوان کرده بود اگر دقت کنید این نامه با امضای من نیست و معاون برنامه ریزی و اداری از طرف بنده این نامه را امضا کرده است بنابراین شما باید از این معاونت در خصوص نامه منتشر شده سوال کنید.

  وی در ادامه مدعی می شود: اصل ماجرا را در جریان بودم و در خصوص ریز جزئیات، بعدا اطلاعاتی کسب کردم.

  اما نکته ای که قابل تامل است این می باشد که امروز همه می دانند که سیستم اداری فرمانداری ورامین اتوماسیون بوده و در این سیستم شخص فرماندار بر کلیه روند نامه نگاری ها بویژه نامهایی که با عنوان فرماندار ارسال می شود اشراف کامل داشته و در هر مرحله می تواند از صدور یک نامه اداری جلوگیری به عمل آورد.

  بنابر این علی رغم ادعای فرماندار محترم در خصوص نبودن امضاء وی در نامه مذکور ایشان کاملا از نامه با خبر و در عین حال بنا به شنیده ها وحامش نامه با صدور این نامه موافق و پیگیر نتیجه بوده اند و ارجاع خبرنگار خبرگزاری دانا به معاونت برنامه ریزی و مالی فرمانداری ورامین که از طرف شخص فرماندار نامه را امضاء نموده اند، تنها یک بازی سیاسی نخ نما جهت عدم پاسخگویی و عدم شفافیت در مسایل مالی می باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.