• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ممانعت از سخنرانی مشاور هاشمی در کرج
  کد خبر : 1982440

  ممانعت از سخنرانی مشاور هاشمی در کرج

    کار در مجمع بعد از هاشمی بزرگ، سخت و تلخ وسنگین شده غلامعلی رجایی مشاور آیت الله هاشمی در یادداشتی نوشت: دیروز به مجمع رفتم. جلسه ای بود با دوستان همکار و مشاورین.فضای کار در مجمع بعد از هاشمی بزرگ، سخت و تلخ وسنگین شده است. دوستی پس از  ختم جلسه، مجمع را به…

  ۷

   

  کار در مجمع بعد از هاشمی بزرگ، سخت و تلخ وسنگین شده

  غلامعلی رجایی مشاور آیت الله هاشمی در یادداشتی نوشت: دیروز به مجمع رفتم. جلسه ای بود با دوستان همکار و مشاورین.فضای کار در مجمع بعد از هاشمی بزرگ، سخت و تلخ وسنگین شده است. دوستی پس از  ختم جلسه، مجمع را به همین دلیل ترک کرد و رفت.فضای خیلی غمزده ایاست و نو به نو مسایلی پیش می آید و چیزهایی می شنویم که داغ مان تازه می شود.

  حجت الاسلام والمسلمین رستگاری از مشاوران  هاشمی عزیز که سخنران مشهور مسلط وقهاری است در روز مراسم هفتم  به دعوت امام جمعه محمد شهرکرج برای سخنرانی رفته و عده ای تندرو با تهدید امام جمعه که میزبان وی بوده مانع سخنرانی وی شده اند.کج فهمی تابه کجا.

  باید منتظر ادامه هجومهای دلواپسیهای به آن عزیزسفرکرده بود.از این چند روز طلیعه‌اش آشکار شده اظهارات سخیف آن شاعر بی انصاف، که  خوش ندارم نامش  را ببرم و از ساحت مقدس شعر و شاعری جز کسب و نفع  شخصی نمی شناسد ، از دفن هاشمی در جوار مقتدایش امام، چنان سوخته که گفته حالا معلوم شد ساخت ضریح اشرافی به چه دلیل بوده است!

  شهادت  می دهم تا اندکی قبل ازظهر روز دوشنبه_ یعنی روز قبل از دفن_ معلوم نبود هاشمی در قم دفن می شود یادر تهران. اینها با این همه بی انصافی وکینه  و تهمت و.. نسبت به دیگران به چگونه می خواهند از دنیا بروند؟

   

  منبع: انتخاب
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.