• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » یک دلار از تسهیلات مترو پرداخت نشد/ با توسعه مترو برخورد سیاسی می‌شود تا ملی!
  کد خبر : 1982192

  یک دلار از تسهیلات مترو پرداخت نشد/ با توسعه مترو برخورد سیاسی می‌شود تا ملی!

  یک دلار از تسهیلات مترو پرداخت نشد/ با توسعه مترو برخورد سیاسی می‌شود تا ملی!Reviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating: عبدالرضا هاشم‌زائی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،‌گفت:‌در موضوع آلودگی هوا شورای شهر و سازمان محیط زیست جلساتی برگزار کرده اما به نظر می‌رسد برای کاهش این معضل عزم ملی لازم است و یک…

  یک دلار از تسهیلات مترو پرداخت نشد/ با توسعه مترو برخورد سیاسی می‌شود تا ملی!Reviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating:

  عبدالرضا هاشم‌زائی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،‌گفت:‌در موضوع آلودگی هوا شورای شهر و سازمان محیط زیست جلساتی برگزار کرده اما به نظر می‌رسد برای کاهش این معضل عزم ملی لازم است و یک دولت یا شهرداری تهران نمی‌تواند آن را برطرف کند.

  وی ادامه داد: در شهر تهران در حال حاضر ۲ میلیون موتورسیکلت غیراستاندارد کار می‌کند که در محدوده بازار بسیار قابل مشاهده است هر یک از این موتورسیکلت‌ها به اندازه ۵ خودرو آلودگی دارند.

  هاشم زائی گفت: متأسفانه جمع‌آوری این موتورسیکلت‌ها کار یک دستگاه نیست و دولت می‌تواند با دادن مجوز، فاینانس یا تولید موتورهای کاربراتوری به این اوضاع کمک کند. 

  عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:‌در کلانشهر تهران ماشین‌های ۲۰ ساله هم کار می‌کنند یا اتوبوس‌های فرسوده می‌بینیم که باید برای آنها جایگزینی باشد و این مهم نیاز به تصمیم بزرگ و عزم ملی است .

  این نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌یکی از مسکن‌هایی که در این رابطه پیشنهاد می‌شود این است که یک ماه از تعطیلات تابستانه مدارس را به زمستان بیاوریم چرا که در فصل زمستان وارونگی هوا را  همیشه داریم و از این طریق تا حدی مشکل حل می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه انتقال پایتخت نیز نیازمند مدیریت قوی است‌، گفت:‌در بحث مترو مجلس گذشته چندین بار تسهیلات داد اعتبارات ۲.۵ میلیارد تومانی به توسعه مترو چند بار تکرار شد اما دولت یک دلار از آن را نداد به نظر می‌رسد با این موضوع سیاسی برخورد می‌شود نه ملی. 

  هاشم زائی گفت:‌ مترو و توسعه آن از نان شب برای تهرانی‌ها واجب‌تر است چرا که آلودگی هوا به یک دلیل ختم نمی‌شود به همین دلیل عزم ملی می‌خواهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.