• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » تاریخ‌نویسی که خود را اقتصاددان جا زد؟!
  کد خبر : 1982037

  تاریخ‌نویسی که خود را اقتصاددان جا زد؟!

  تاریخ‌نویسی که خود را اقتصاددان جا زد؟!Reviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سعید لیلاز از فعالین اصلاح‌طلب دارای تحصیلات آکادمیک تاریخ است. این درحالی است که برای وی در رسانه‌های زنجیره‌ای از وی با عنوان اقتصاددان و استاد دانشگاه شهید بهشتی نام برده شد!…

  تاریخ‌نویسی که خود را اقتصاددان جا زد؟!Reviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سعید لیلاز از فعالین اصلاح‌طلب دارای تحصیلات آکادمیک تاریخ است. این درحالی است که برای وی در رسانه‌های زنجیره‌ای از وی با عنوان اقتصاددان و استاد دانشگاه شهید بهشتی نام برده شد!

   

  وی در توجیه سخنان رئیس‌جمهور گفت:  رشد اقتصادی سال ۱۳۹۶ را مداوم می‌دانم و آثار مدیریت دولت بر اقتصاد و همینطور برجام از مهر امسال خودش را نشان داد.ما در دو تا سه سال دولت یازدهم درخصوص برجام به مقدمه کار پرداختیم و در واقع از اقتصاد ایران آوار برداری کردیم و از اوایل سال سوم شاهدیم آثار اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مدیریت جدیدی که بر کشور حاکم است، به‌تدریج آشکار می‌شود.

  لیلاز دارای تحصیلات آکادمیک در رشته تاریخ بوده و این گفتگو را دیشب بعد از اظهارات رئیس جمهور در نشست خبری با رسانه‌های اصلاح طلب انجام داده است. اکنون مشخص نیست ایا آمارهای رئیس‌جمهور هم به سرنوشت تاریخ‌نویسی که اقتصاددان است دچار می‌شود یا خیر!

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.