• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » آلودگی هوا ارثیه‌ای که به دوش می‌کشیم/ کوتاهی دولت پذیرفتنی نیست
  کد خبر : 1981977

  آلودگی هوا ارثیه‌ای که به دوش می‌کشیم/ کوتاهی دولت پذیرفتنی نیست

  آلودگی هوا ارثیه‌ای که به دوش می‌کشیم/ کوتاهی دولت پذیرفتنی نیستReviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating: احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، گفت: در مورد آلودگی هوای تهران و رفع آن خیلی حرف‌ها زده شده و از سال‌های سال دولت‌های گذشته آن را مطرح کرده‌اند و این معضل جدیدی نیست….

  آلودگی هوا ارثیه‌ای که به دوش می‌کشیم/ کوتاهی دولت پذیرفتنی نیستReviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating:

  احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، گفت: در مورد آلودگی هوای تهران و رفع آن خیلی حرف‌ها زده شده و از سال‌های سال دولت‌های گذشته آن را مطرح کرده‌اند و این معضل جدیدی نیست.

  وی ادامه داد: کلانشهر تهران به دلیل جاذبه‌هایی که دارد و عدم وجود امکانات در شهرستان‌های کوچک و روستاها و همچنین وضعیت اجتماعی، اقتصادی و … در این شهر مردم را به این شهر سوق داده است.

  بیگدلی گفت: بنابر این آلودگی ارثیه‌ای است که از گذشته به جا مانده و مقصر آن شهردار و دولت فعلی نیست. اما از طرفی شعار دادن یکجا باید قطع شود و عمل‌گرایانه رفتار شود.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: در یک جایی باید جلوی این معضل گرفته شود و اگر وظیفه‌ای بر عهده دولت بوده و خواسته و از روی عمد در آن کوتاهی کرده باشد پذیرفتنی نیست.

  بیگدلی تصریح کرد: مسئولان دولتی، شهرداری‌ها و نمایندگان مجلس باید فکری اساسی کنیم که ایجاد امکانات حمل و نقل عمومی یکی از این راهکارها است. 

  وی با تأکید بر فرهنگ‌سازی در زمینه کاهش آلودگی هوا گفت: مردم باید در این زمینه فعال شوند و از من نماینده و مسئول گرفته تا مردم عادی باید در زمینه کاهش این معضل کمک کنیم در حال حاضر وجود ماشین‌های تک‌سرنشین به جای کم شدن بیشتر شده‌اند و شاید نبود امکانات سریع در حمل و نقل عمومی یکی از دلایل این موضوع باشد.

  بیگدلی گفت:‌تهران یکی از کلانشهرهای بزرگ در آسیا و شاید در دنیا باشد بنابر این باید امکانات مناسب شهرنشینی نیز در آن فراهم شود.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: همه باید در جهت رفع نقص آلودگی هوا اقدام کنیم تا این نقصان از چهره شهر برطرف شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.