• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » هزینه ۵۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه تجهیزات پزشکی در استان ایلام
  کد خبر : 1981928

  هزینه ۵۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه تجهیزات پزشکی در استان ایلام

  هزینه ۵۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه تجهیزات پزشکی در استان ایلامReviewed by on Jan 18Rating: علی دلپیشه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان ایلام با استفاده از ظرفیت طرح تحول سلامت اقدام به ایجاد هتلینگ و بهسازی بیمارستان های دانشگاهی کرده است. وی ایجاد کلنیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهید مصطفی خمینی…

  هزینه ۵۰۰ میلیارد ریالی برای توسعه تجهیزات پزشکی در استان ایلامReviewed by on Jan 18Rating:

  علی دلپیشه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان ایلام با استفاده از ظرفیت طرح تحول سلامت اقدام به ایجاد هتلینگ و بهسازی بیمارستان های دانشگاهی کرده است.

  وی ایجاد کلنیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهید مصطفی خمینی با زیربنای دو هزار و ۵۰۰ متر را از اقدام های انجام شده در قالب این طرح دانست و تاکید کرد: در صدد تکمیل و افتتاح این درمانگاه تا دهه فجر امسال هستیم.

  دلپیشه با اشاره به وضعیت فیزیکی مراکز درمانی استان و تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها با رقم ۵۰۰ میلیارد ریال بعد از اجرای این طرح، افزود: ظرفیت مراقبت های ویژه سی سی یو به ۲۰ تخت، گسترش فضای آموزشی در سه طبقه و ایجاد مرکز غربالگری سرطان با پیشرفت ۵۰ درصد که تا شهریور ۹۶ به بهره برداری می رسد و همچنین افزایش بخش سرطان و دیالیز را از دیگر اقدام های صورت گرفته در این بیمارستان بعد از اجرای طرح تحول بوده است.

  دلپیشه یادآور شد: افزون بر ۱۶۰ هزار نفر از مردم استان ایلام از ابتدای طرح تحول سلامت تاکنون در بیمارستان های ۹ گانه دولتی استان بستری شده و ۱۰۰ هزار نفر هم مورد عمل جراحی قرار گرفته و بیش از سه میلیون ویزیت سرپایی در درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی استان و ۱۱ هزار مورد زایمان طبیعی هم در سه سال گذشته انجام شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.