• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , ورزشی » قاینات برترین شهر استان در حوزه ورزشی است
  کد خبر : 1981822

  قاینات برترین شهر استان در حوزه ورزشی است

  قاینات برترین شهر استان در حوزه ورزشی استReviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازنسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار قاین در مراسم افتتاحیه قوی ترین مردان ایران با بیان این که شهرستان قاینات سابقه دیرینه  تاریخی وفرهنگی دارد ودارای میراث غنی…

  قاینات برترین شهر استان در حوزه ورزشی استReviewed by Aryan♥ on Jan 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازنسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار قاین در مراسم افتتاحیه قوی ترین مردان ایران با بیان این که شهرستان قاینات سابقه دیرینه  تاریخی وفرهنگی دارد ودارای میراث غنی وکهن در شرق کشور است گفت:برگزاری این مسابقات در شهرستان قاین می تواند گامی  درراستای توسعه شهرستان باشد .

  فرماندار قاین افزود:: قاینات استعدادهای بسیاری در حوزه ورزش دارد و در رشته های مختلف ورزشی توانسته است مقام های استانی وکشوری وبین المللی را کسب کند ولذا باید به ورزش شهرستان نگاه ویژه داشته باشیم ومسئولین  استانی نیز باید به ورزشکاران شهرستان با نگاه ویژه تری توجه کنند.

   

  کهن ترابی اظهارداشت: یک ورزشکار در کنار قدرت بدنی دارای ارزش های اخلاقی وانسانی است وجوانمردی وفتوت صفات دیگری است که در ورزشکاران وجود دارد واین صفات را دراین چند روز دربین ورزشکاران درشهرستان شاهد خواهیم بود.

  افضل پور مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان در این مراسم اظهارداشت:مسابقات قوی ترین مردان ایران در سطح ملی به میزبانی شهرستان قاین برگزار می شود واین دومین سالی است که قاینات میزبان مسابقات قوی ترین مردان ایران است واین مسابقات می تواند پتانسیل خوبی برای شهرستان باشد وباید از این ظرفیتها برای آینده شهرستان واستان بهره برد.

  وی بابیان این که شهرستان قاینات در حوزه ورزش به عنوان شهرستان اول وبرترین شهرستان استان است گفت: دربسیاری از رشته های ورزشی دراین شهرستان  پتانسیل های بسیار خوبی وجود دارد واین ها جزء افتخارات ماهستند .

  مدیرکل ورزش استان با اشاره به کمبود سالن استاندارد ورزشی دراستان گفت: این موضوع مد نظرماهست وامیدواریم بتوانیم اقدامات لازم رادراین زمینه نیز انجام دهیم.

  محمد دوست رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام استان نیز دراین مراسم با بیان این که در کل کشور۱۲هزار باشگاه ورزشی داریم واز این تعداد حدود ۳۰باشگاه بدن سازی  در استان خراسان جنوبی است وبا وجود تعداد کم باشگاه در استان ولی ورزشکاران ما تا کنون توانسته اند ۱۶مقام آسیایی را در بین ۳۰باشگاه داشته باشند که این خود یک افتخار است .

   

  وی بیان داشت: با توجه به این که باشگاهها مهم ترین مرکز مبارزه با مواد مخدر هستند وجوانان ما می توانند با حضور در باشگاههای ورزشی نیرو وانرژی خودرا تخلیه کنند لذا درخواست ما این است که نسبت به تجهیز باشگاههای ورزشی اقدام شود.

  رئیس هیئت بدن سازی وپرورش اندام استان در ادامه با بیان این که ۹استان برای  مسابقات مردان آهنین متقاضی بوده اند وبا پیگیری های انجام شده این میزبانی به خراسان جنوبی وشهرستان قاینات داده  شده است وترمینال ضبط پسته امین زاده حمایت مالی این مسابقات را برعهده گرفته اند وجای تقدیر وتشکر نیز دارد امیدواریم که  ورزشکاران به عنوان سفیران ورزشی نسبت به معرفی پتانسیل های شهرستان واستان اقدام کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.