• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » عزم ایران تولید صادرات محور با شرکت های خارجی است
  کد خبر : 1981237

  عزم ایران تولید صادرات محور با شرکت های خارجی است

  عزم ایران تولید صادرات محور با شرکت های خارجی استReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اراک امروز؛ علی اکبر کریمی، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی که با…

  عزم ایران تولید صادرات محور با شرکت های خارجی استReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اراک امروز؛ علی اکبر کریمی، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مرکزی که با حضور اعضای اتاق بازرگانی چین برگزار شد گفت: چین از گذشته به عنوان یکی از بزرگترین شریک های تجاری ایران بوده است.

  IMG_2616

  کریمی با اشاره به اینکه سهم چین از مجموع تجارت غیر نفتی از ۱۴ درصد سال ۹۱ به حدود ۲۰ درصد در هشت ماهه امسال رسیده است اظهار کرد: زمینه های همکاری ایران و چین بسیارمتنوع بوده است.

  وی ادامه داد: در برنامه ششم توسعه کشور که اخیرا در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید احکام خوبی برای توسعه و تسهیل سرمایه گذاری خارجی در کشور پیش بینی شده است.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عزم جمهوری اسلامی ایران جلوگیری از واردات صرف کالا است افزود: انجام تولید مشترک با هدف صادرات از مهمترین برنامه های ایران برای توسعه روابط خارجی است.

  کریمی با اشاره به اینکه استان مرکزی ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف دارد افزود: در جلسه ای که در تهران با اعضای اتاق بازرگانی چین  داشتیم مباحث کلی مطرح شده است.

  به دنبال سرمایه گذاری مشترک با سرمایه گذاران خارجی در استان هستیم

  سید مهدی مقدسی نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری در کشور سفر های مختلفی را داشته اند.

  IMG_2625

  مقدسی اظهار کرد: با توجه به شرایط صنعتی استان مرکزی به دنبال سرمایه گذاری مشترک با سرمایه گذاران خارجی در استان هستیم.

  وی ادامه داد: اعضای اتاق بازرگانی و صنعت گران استان این قابلیت را دارند که کالاهایی با هدف صادراتی را تولید کنند.

  در جذب سرمایه گذاری ها خارجی به دنبال انتقال تکنولوژی هستیم

  محمود زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه ایران و چین در طول سال های گذشته روابط گرمی با یکدیگر داشته اند افزود: هر چند این روابط فراز و فرود هایی داشته است ولی همیشه گرم و روبه جلو بوده است.

  IMG_2622

  زمانی قمی با بیان اینکه علاقمند حضور شرکت چینی در استان هستیم بیان کرد: در این سرمایه گذاری ها به دنبال انتقال تکنولوژی هستیم.

  وی ادامه داد: برای اینکه کارها به نحو مطلوبی به پیش برود بهتر است که کمیته مشترکی به نمایندگی از اتاق بازرگانی استان و کشور چین تشکیل شود.

  استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه ظرفیت هایی که در استان وجود دارد استان این آمادگی را دارد تا شهرک صنعتی چین را در این استان راه اندازی کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.