• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » از انتقاد از مرکل تا رو نکردن کارت هایش درباره ایران/اتحادیه اروپا متزلزل تر خواهد شد
  کد خبر : 1980894

  از انتقاد از مرکل تا رو نکردن کارت هایش درباره ایران/اتحادیه اروپا متزلزل تر خواهد شد

  از انتقاد از مرکل تا رو نکردن کارت هایش درباره ایران/اتحادیه اروپا متزلزل تر خواهد شدReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating: آفتاب‌‌نیوز : سرویس بین الملل-روزنامه بریتانیایی «ایندیپندنت» با انتشار گزارشی به ده نکته مهمی اشاره کرده است که از سوی او در این مصاحبه مطرح شده اند:  به گزارش ایران ویج به نقل از  آفتاب‌نیوز؛خروج…

  از انتقاد از مرکل تا رو نکردن کارت هایش درباره ایران/اتحادیه اروپا متزلزل تر خواهد شدReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating:

  آفتاب‌‌نیوز : سرویس بین الملل-روزنامه بریتانیایی «ایندیپندنت» با انتشار گزارشی به ده نکته مهمی اشاره کرده است که از سوی او در این مصاحبه مطرح شده اند: 
   به گزارش ایران ویج به نقل از  آفتاب‌نیوز؛خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا موضوع بزرگ و مهمی است ترامپ در مصاحبه با این روزنامه اشاره کرده است که فکر می کند برگزیت موضوع بزرگ و مهمی باشد. او می گوید که مواجهه با این واقعیت که پوند استرلینگ با وضعیت تازه ای مواجه می شود موضوع مهمی است چرا  که بر روی مسائل تجاری در داخل بریتانیا تاثیر گذار است. 
  ۲-اتحادیه اروپا متزلزل تر خواهد شد رییس جمهوری امریکا پیش بینی کرد که کشورهای اروپایی در واکنش به سیل عظیم پناهجویان شکننده تر خواهند شد و با بحران هویتی و ملی مواجه می شوند. او در این مصاحبه اظهار کرد که مردم و کشورها خواستار حفظ هویت خود هستند و بریتانیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. او پیش بینی کرده که در صورتی که سیل ورود پناهجویان به کشورهای مختلف اروپایی ادامه یابد فکر می کند که بسیار دشوار است بتوان تصور کرد که اروپایی ها می توانند در کنار یکدیگر باقی بمانند چرا که هم اکنون نیز مردم اروپا از وضعیت ایجاد شده بسیار عصبانی هستند. 
  ۳-ناتو نهادی منسوخ شده است علیرغم آن که ترامپ گفت که امریکا کماکان متعهد به دفاع از اروپا و غرب است در سخنرانی خود گفت که ناتو متاسفانه توجه کافی به تهدید متوجه از جانب آن چه او تروریسم اسلامی می خواند نداشته است. او گفته است که ناتو نهادی منسوخ شده است چرا که توجهی به تروریسم ندارد. او هم چنین انتقاد کرده که اعضای آن نهاد سهم منصفانه ای را از حضور خود پرداخت نمی کنند. او گفته است که یکی از دلایل منسوخ شدن ناتو از نظرش آن است که این نهاد سال ها پیش تاسیس شده است. او اشاره کرده است که بار اصلی و سهم مهم ناتو بر دوش امریکا است و این غیر منصفانه است. 
  ۴-تجارت با بریتانیا ترامپ در مصاحبه خود اشاره کرد که هر چه سریع تر در راستای افزایش حجم مبادلات تجاری با بریتانیا گام خواهد برداشت. او اظهار کرد که یکی از طرفداران بزرگ برتیانیا است. او گفت که افزایش حجم مبادلات تجاری به نفع هر دو کشور خواهد بود. 
  ۵-انگلا مرگل ترامپ از رویکرد مهاجرتی انگلا مرگل به شدت انتقاد کرده است. او گفته است که استقبال از ورود پناهجویان سوری آن هم در ابعادی گسترده فاجعه بار بوده است. او گفته که تمام این پناهجویان غیر قانونی به المان رفته اند. او هم چنین اشاره کرده است که حمله ماه دسامبر گذشته توسط کی مرد تونسی در آلمان در نتیجه سیاست های به زعم او نادرست مهاجرتی مرکل بوده است. 
  ۶-روسیه ترامپ درباره رویکردش در قبال روسیه اظهار کرد که در صورتی که پوتین رییس جمهوری روسیه حاضر به دست برداشتن از تقابل باشد حاضر است در رابطه امریکا با کرملین تجدیدنظر کند. او گفت که تسلیحات هسته ای باید در حدی قابل تحمل کاهش یابند. او گفت که روسیه اکنون در حال اسیب دیدن از تحریم های غرب علیه آن کشور است با این حال، گفت که فکر می کند می توان حرکت هایی انجام داد که تعداد زیادی از مردم از آن سود ببرند. 
  ۷-سوریه ترامپ از موضع اوباما در قبال سوریه انتقاد کرد. او اظهار کرد که اوباما فرصت لازم را برای سوریه از دست داد اقدام مناسبی در قبال اسد انجام نداد و همین موضوع اجزاه ورود روسیه به عرصه بحران داخلی سوریه را داد. 
  او از ازادسازی حلب بدست نیروهای حامی اسد به عنوان موضوعی کثیف یاد کرد. او مدعی شد که در جریان ازادسازی به پیرزن ها تیراندازی شده است. او گفت وضعیت در حلب وحشتناک است. 
  ۸-ایران ترامپ در باره ایران اظهار کرد که قصد ندارد جزئیات سیاست هایش را تشریح کند. او گفت که نمی خواهد تمام کارت هایش را در این باره رو کند. با این حال، او گفت که از توافق اوباما با ایران بر سر برنامه هسته ای آن کشور راضی نیست. 
  او بازهم همانند دوران کارزار انتخاباتی خود تکرار کرد که توافق با ایران بدترین توفاق تاریخ بوده است. او گفت در کجا دیده شده که میلیاردها دلار در این سطح و حجم به کشوری داده شود. او گفت که درک نمی کند چرا اوباما ۱.۷ میلیارد دلار پول را به ایران از طریق هواپیما فرستاده است. 
  ۹-پرونده روسیهترامپ در این مصاحبه اظهار کرد که ادعاهای یکی از ماموران سابق دستگاه اطلاعاتی بریتانیا که از ارتباط ترامپ با کرملین گفته تماما کذب محض است. 
  ۱۰-توئیتر ترامپ در حدود ۴۶ میلیون دنبال کننده در توئیتر دارد. او البته گلایه می کند که از سوی رسانه ها با عدم صداقت و دروغگویی درباره خودش مواجه شده است و به همین خاطر محبور به استفادها از توئیتر برای ارسال پیامش به مردم است. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.