• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت فضای مجازی در دهگلان برگزار شد
  کد خبر : 1980867

  کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت فضای مجازی در دهگلان برگزار شد

  کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت فضای مجازی در دهگلان برگزار شدReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهگلان شیدا، سومین کمیته تخصصی جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با دستور کار تهدید و فرصت فضای مجازی در سالن جلسات…

  کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت فضای مجازی در دهگلان برگزار شدReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهگلان شیدا، سومین کمیته تخصصی جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با دستور کار تهدید و فرصت فضای مجازی در سالن جلسات فرمانداری با حضور ادارات ذیربط و به همت اداره ورزش وجوانان دهگلان برگزارشد.

  نظری فرماندار دهگلان با اشاره به تهدیدات و فرصتهای استفاداه از فضای مجازی گفت: کلیه دستگاه های شهرستان گام موثری در جهت پیشبرد اهداف این کمیته در حوزه فضای مجازی و نحوه استفاده صحیح آن برارند.

   

  نظری با بیان این‌که به‌جای اعمال محدودیت در استفاده جوانان از فضای مجازی باید شیوه درست استفاده کردن از این فضا را به آنها آموزش داد زیرا داشتن رابطه اجتماعی برای فرزند لازم است در غیر این‌صورت به افسردگی مبتلا می‌شود.

  وی افزود: باید کلاسهای آموزشی با هدف آشنایی خانواده ها و نسل جوان با فضای مجازی، معرفی آسیب ها، مزایا و ظرفیت های فضای مجازی، و نیز آگاهی بخشی به خانواده ها و کاربران در شهرستان برگزار شود.

  نظری گفت: در کلاس های  آموزشی استفاده از کارشناسانی که تجربیات ارزنده و کاربردی در این فضا دارند بهره گرفته شود تا مخاطبان بصورت عینی و ملموس با این فضا آشنا شوند.

  وی درادامه گفت: نسل جوان باید از استفاده ی صحیح ظرفیت های فضای مجازی و چالش ها و مشکلات فراروی این فضا بیش از پیش آشنا شوند.

  فرماندار دهگلان گفت با توجه به تلاش های دشمنان در حوزه ی جنگ نرم، ضرورت آگاهی بخشی به مخاطبان در خصوص آشنایی با فضای مجازی بیش از پیش احساس می شود.

  در ادامه شکوری رئیس اداره ورزش و جوانان دهگلان با اشاره به تاثیر بیشتر فضای مجازی، نارضایتی خانواده ها، آسیب اجتماعی، انزوای اجتماعی، اختلال در شکل گیری شخصیت را از عوامل تهددید فضای مجازی دانست.

   

  وی افزود: برقراری نظام مدیریت هماهنگ در حوزه فضای مجاری، نهادینه سازی فرهنگ استفاده از اینترنت، ایجاد نظام آموزشی مناسب و کاربردی برای بالا بردن سطح دانش و مهارت کاربران اینترنت و خانواده ها ، بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود شهرستان برای ساماندهی فضای مجازی و همچنین اجرای برنامه های هماهنگ، ظرفیت سازی در حوزه فضای مجازی با رویکرد بهره گیری مطلوب از ظرفیت ها را از مهمترین اهداف این کمیته دانست.

  در ادامه کریمی مشاورامور بانوان در فرمانداری دهگلان گفت:افرادی که گروهای تلگرامی درشهرستان تشکیل داده اند و مدیر گروه شبکه تلگرامی درشهرستان هستند کنترل شوند.

  وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات بعضی گروه ها به راحتی به تخریب افراد می پردازند که از لحاظ اخلاقی درست نیست.

  در ادامه قادرمرزی معاون تربیتی آموزش و پرورش دهگلان گفت: فضای مجازی برای ماحساس بوده و مشکلات زیاد را بوجود آورده است زیرا ازیک طرف هوشمند بودن مدارس و از طرف دیگر ممنوعیت تبلت دانش آموزان به مدارس به یک معضل تبدیل شده است.

  وی درادامه گفت: فضای مجازی تهدیدی بزرگ برا ی نوجوانان و دانش آموز است و برای دسترسی دانش آموزان به فضای مجازی باید برنامه ریزی شود.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.