• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , ورزشی » انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران؛ ۲۶ روز پس از اولین مجمع
  کد خبر : 1980773

  انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران؛ ۲۶ روز پس از اولین مجمع

  انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران؛ ۲۶ روز پس از اولین مجمعReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating: عصر ایران– «با گذشت بیش از ۲۶ روز از برگزاری مجمع موسس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران بسیاری از روزنامه نگاران استان تهران منتظر اعلام شرایط عضویت در این انجمن هستند». شهریار شمس مستوفی از اعضای هیات موسس…

  انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران؛ ۲۶ روز پس از اولین مجمعReviewed by Aryan♥ on Jan 17Rating:

  عصر ایران– «با گذشت بیش از ۲۶ روز از برگزاری مجمع موسس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران بسیاری از روزنامه نگاران استان تهران منتظر اعلام شرایط عضویت در این انجمن هستند».

  شهریار شمس مستوفی از اعضای هیات موسس این نهاد صنفی – مدنی ضمن اعلام این موضوع به پرسش های مطروحه در فضای رسانه ای درباره روند شکل گیری و اقدامات انجام شده در این انجمن پاسخ گفته است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از عصر ایران متن این گفت و گو از این قرار است:
   
  *انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران در حال حاضر در چه وضعیتی است؟

  – پس از درج آگهی و اطلاع رسانی تاسیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران حدود هفتصد نفر  از روزنامه نگاران درخواست خود را به این انجمن فرستادند وهیات موسس با همکاری گروهی از روزنامه نگاران پرونده این عزیزان را بررسی کرد .البته بدیهی بود بخشی از پروندها از نظر مدارک نقص داشت.

   مجمع عمومی انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران در تاریخ دوم دی ماه امسال با حضور ۱۶۵ نفر از کسانی که عضویت شان به تایید هیات موسس رسیده بود برگزار و هیات مدیره انجمن انتخاب شدند.

  بر اساس روال قانونی پس از برگزاری مجمع عمومی موسس که بر اساس قانون با ۵۰ نفر به حد نصاب می رسد صورت جلسه برگزاری مجمع به همراه برگه های رای و اساسنامه مصوب به اداره کار تحویل می شود و این اداره باید اعتبار نامه منتخبین را صادر کند.

  پس از این امر هیات مدیره منتخب موظف بود ظرف یک هفته با برگزاری جلسه ای رئیس، نایب رییس، خزانه دار  و دبیر انجمن را انتخاب و سپس اقدام به ثبت رسمی  انجمن کند.

  در حال حاضرالبته به دلیل آنکه هنوز اعتبار نامه های اعضای هیات مدیره توسط وزارت کار صادر نشده است اقدامات بعدی نیز منتظر صدور اعتبار نامه است.ضمن آن که هیات مدیره منتخب کارها را متوقف نکرده و همزمان با پیگیری صدور اعتبار نامه جلسات منظم هفتگی را برگزار می کند و در حال سامان دادن امور است.

  *بر این اساس آیا رئیس ،نایب رئیس و دبیر انجمن انتخاب شده اند یا نه؟

  – بله هیات مدیره برای تسریع امور انتخاب شده و همزمان منتظر تصویب اعتبار نامه ها هستیم.

  *چه کسانی انتخاب شده اند؟

  – آقای بهروز گرانپایه به عنوان رئیس هیات مدیره انجمن انتخاب شدند و  آقای داوود محمدی نیز به عنوان نایب رییس. هیات مدیره همچنین  آقای مهرداد خدیر را به عنوان خزانه دار انتخاب کرد و وظیفه دبیر را هم بر دوش بنده گذاشتند.

  * سخنگوی هیات مدیره هم تعیین شده؟

  -دبیر انجمن وظیفه سخنگویی را نیز برعهده خواهد داشت.

  *عضوگیری کی و چگونه انجام خواهد شد؟

  – با استقرار انجمن تهران پرونده های درخواست عضویت به هیات مدیره انجمن روزنامه نگاران داده می شود تا بر اساس اساسنامه مصوب مجمع عمومی همچنین آیین نامه عضو گیری پرونده ها بررسی شود.

  ضمنا در حال حاضر کمیته های انجمن در حال شکل گیری است .یکی از کمیته ها هم کمیته عضویت است و با تشکیل این کمیته و نهایی شدن  آیین نامه عضویت و پس از ثبت انجمن فرایند عضو گیری اطلاع رسانی و آغاز می شود.

  *انجمن چه کمیته های دیگری خواهد داشت؟

  – به جز کمیته عضویت، کمیته های تنظیم روابط کار، حقوقی، بین الملل، روابط عمومی، تدارکات و پشتیبانی، رفاهی، ورزشی، انضباطی، آموزش، مطالعات نیروی انسانی و ارتباطات صنفی و حرفه ای نیز پیش بینی شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.