• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » رفتن مسجدجامعی بدون رأی اعضا، قطعی نخواهد بود
  کد خبر : 1980631

  رفتن مسجدجامعی بدون رأی اعضا، قطعی نخواهد بود

    رضا تقی پور سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ؛ با اشاره به موضوع استعفای احمد مسجدجامعی عضو اصلاح طلب شورای اسلامی شهر تهران از شورا، اظهار داشت: تا زمانی که رأی اعضای شورای شهر را نگیرند، این موضوع قطعی نخواهد بود.   وی با بیان این که دیروز در جلسه شورا در رابطه با…

  ۹۰

   

  رضا تقی پور سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ؛ با اشاره به موضوع استعفای احمد مسجدجامعی عضو اصلاح طلب شورای اسلامی شهر تهران از شورا، اظهار داشت: تا زمانی که رأی اعضای شورای شهر را نگیرند، این موضوع قطعی نخواهد بود.

   

  وی با بیان این که دیروز در جلسه شورا در رابطه با رفتن مسجدجامعی موضوعی مطرح نشد، افزود: از این که در دستور جلسه فردا این موضوع بررسی شود یا خیر، اطلاعی ندارم.

   

  سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: بدون شک زمانی این موضوع قطعی می شود که اعضای شورای شهر به رفتن این شخص رأی مثبت دهند، در غیر این صورت بر اساس قانون استعفای این شخص پذیرفته نخواهد بود.

   

  تقی پور با بیان این که نفر بعدی در لیست علل بدل شورای شهر حبیب زاده است، گفت: تعداد زیادی از اعضا با رفتن مسجدجامعی از شورای شهر موافق نیستند، اما اگر وی در خصوص ضرورت رفتنش به کتابخانه ملی توضیح دهد، بعد از صحبت های او نتیجه نهایی مشخص می شود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.