• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » اقدامات خوبی پس از انقلاب در نظام آموزش و پرورش صورت گرفته است
  کد خبر : 1979890

  اقدامات خوبی پس از انقلاب در نظام آموزش و پرورش صورت گرفته است

  اقدامات خوبی پس از انقلاب در نظام آموزش و پرورش صورت گرفته استReviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، آیت‌الله شیخ‌علی خاتمی ظهر امروز در همایش مبلغان و مدیران مدارس مجری طرح امین با اشاره به اینکه مولفه‌های قدرت در هر  کشوری را مولفه‌های نظامی…

  اقدامات خوبی پس از انقلاب در نظام آموزش و پرورش صورت گرفته استReviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، آیت‌الله شیخ‌علی خاتمی ظهر امروز در همایش مبلغان و مدیران مدارس مجری طرح امین با اشاره به اینکه مولفه‌های قدرت در هر  کشوری را مولفه‌های نظامی اقتصادی و سیاسی معرفی می‌کنند، اظهار کرد: در دهه‌های گذشته هر کشوری قدرت نظامی بیشتری داشت، قدرتمند بود و در دوره‌ای قدرت سیاسی عامل قدرت کشورها بود.

  وی با اشاره به اینکه امروزه همه قدرت‌ها تحت‌الشعاع قدرت سیاسی قرار گرفته است، عنوان کرد: این قدرت امروز عامل توانمندی کشور است.

  نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه در ۱۰۰ سال اخیر یک مسئله بر همه این قدرت‌ها غالب شده آن قدرت دانش و فن‌آوری است، اظهار کرد: هر کشوری در این رابطه حرفی برای گفتن دارد به عنوان کشور قدرتمند مطرح است.

  خاتمی با اشاره به اینکه در کشورها موضوع سرمایه‌گذاری بر نیروی انسانی و آموزش در دستور کار قرار گرفته است، افزود: در برخی از این کشورها این موضوع از دوران جنینی کودکان آغاز شده است.

  وی با بیان اینکه توجه به آموزش کودکان در دستور کار قرار گرفته است، ادامه داد: این افراد موضوع تربیت را نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌کند.

  نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه در برخی از کشورها به معلمی به عنوان آخرین شغل نگریسته می‌شود، اظهار کرد: این در حالی است که در دین اسلام تاکید شده، افرادی به کار تربیت و تعلیم بپردازند که نخبگان جامعه بوده و به این کار علاقه داشته باشند.

  خاتمی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در نظام آموزش و پرورش تاکید کرد: این اقدامات کافی و مطلوب نبوده و باید تلاش را افزایش داد.

  نماینده ولی فقیه در استان زنجان نبود برنامه جامع را یکی از اشکالات مطرحی در این زمینه خواند و گفت: مهم‌تر از طرح تحول نوع اجرا است و مجریان باید ایمان داشته باشند، و دل بسوزانند.

  خاتمی با اشاره به اینکه مدارس امین یکی از فرصت‌های خوب برای توجه به موضوعات تربیتی است، گفت: بستر لازم برای حضور طلبه‌ها در مباحث آموزشی در طرح‌های امین و روشنا فراهم شده است.

  وی همراهی و تعامل با دانش‌آموزان را یکی از فاکتورهای موثر اعلام کرد و افزود: مبلغان در مدارس خود به عنوان یک الگو محسوب می‌شوند.

  نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره بر لزوم ارزیابی‌های ۶ ماهه فعالیت‌های مجریان مدارس تاکید کرد: باید نقاط ضعف و قوت بررسی و برای بهبود فعالیت‌ها تلاش کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.