• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » اندک اندک جمع یاران می رسد!
  کد خبر : 1979800

  اندک اندک جمع یاران می رسد!

  اندک اندک جمع یاران می رسد!Reviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سرویس شهری تبریزبیدار؛ چند ماهی است که جناح های سیاسی و طیف های قکری و جناحی عزم خود را برای انتخابات آتی جزم کرده اند و با بستن کمر همت…

  اندک اندک جمع یاران می رسد!Reviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سرویس شهری تبریزبیدار؛ چند ماهی است که جناح های سیاسی و طیف های قکری و جناحی عزم خود را برای انتخابات آتی جزم کرده اند و با بستن کمر همت برای انتخابات شوراهای شهر، نشان داده اند که درصدد هستند از وانفسای شورای شهر فعلی عبور کنند.

  این عبور جریانات سیاسی از قالب های پیشینی و گذار به سمت گفتمان های جدید اخیرا نمودهای جدی به خود گرفته و هر کدام از جناح ها درصدد کنش فعال و پیروزی جدی هستند.

  اگر لیست ۵۷ نفری اصلاح طلبان موسوم به لیست امید که طی ماههای گذشته توسط یکی از خبرگزاری های نزدیک به این طیف اعلام شد، سودای کسب ۱۳ کرسی شورای شهر تبریز و علی البدل را در فکر و ذهن خود دارند و جریانی با محوریت یکی از اعضای معلق شده شورای فعلی در حال لیست بندی های انتخاباتی هستند، نفرات نزدیک به جبهه اصولگرایی نیز در این سوی میدان از رقابت ها جا نمانده اند.

  جریان اصولگرایی که با تابلو سیاسی خاص خود و بدور از عملگرایی نتوانسته بود فاتح اکثریت شورای شهر شود، در هفته ها و ماه های اخیر و با محوریت یکی از مسئولین دولت قبل برخی جلسات را برای همگرایی برگزار کرده است. 

  البته طی هفته های اخیر جریانی جدا از لیست اصولگرایان با عنوان" جبهه مطالبه مردمی"  در حال محدود کردن دایره کاندیداهای مدنظر خود در انتخابات شورای شهر هستند.

  کاندیداهای این جناح که در ابتدا بیش از ۲۰۰ نفر بودند با غربال ها و برگزاری جلسات مختلف به ۸۰  و سپس به حدود ۵۵ نفر رسیده اند و قرار است طی هفته های آتی ۱۷ کاندیدای اصلی و علی البدل این جبهه نیز مشخص و اعلام گردد که پای ثابت این جریان، برخی اعضای اقلیت فعلی شورای شهر و چهره های سرشناس نزدیک به جناح اصولگرایی هستند.

  در شرایط فعلی و حضور کاندیداهای دو جناح باید منتظر هفته ها و ماه های آتی، و کنش جریانات سیاسی باشیم و تبریزبیدار بطور جدی، جریانات فعال این انتخابات را رصد کرده و در اختیار مخاطبان خود خواهد گذاشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.