• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » رئیس‌جمهور به دور از هیاهوی سیاسی و انتخاباتی بگوید فواید برجام برای ملت ایران چه بوده است؟
  کد خبر : 1979678

  رئیس‌جمهور به دور از هیاهوی سیاسی و انتخاباتی بگوید فواید برجام برای ملت ایران چه بوده است؟

  رئیس‌جمهور به دور از هیاهوی سیاسی و انتخاباتی بگوید فواید برجام برای ملت ایران چه بوده است؟Reviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating: مجید درویشی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران با اشاره به یکسالگی برجام و اقدامات مکرر آمریکا برای نقض برجام و سکوت مسئولین داخلی گفت: ما می‌خواهیم بدانیم فواید برجام برای ملت ایران…

  رئیس‌جمهور به دور از هیاهوی سیاسی و انتخاباتی بگوید فواید برجام برای ملت ایران چه بوده است؟Reviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating:

  مجید درویشی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران با اشاره به یکسالگی برجام و اقدامات مکرر آمریکا برای نقض برجام و سکوت مسئولین داخلی گفت: ما می‌خواهیم بدانیم فواید برجام برای ملت ایران چه بوده است؟ الان که یک سال از اجرایی شدن برجام می‌گذرد حق مردم است که حداقل بدانند در این مدت این توافقنامه برای کشور چه داشته است.

  وی ادامه داد: دولت لازم است به دور از هیاهوهای سیاسی و لجاجت‌های انتخاباتی و با توجه به منافع عمومی مردم و ملت و در راستای پاسداری از خون شهدا بگوید حدود چهار سال کشور را معطل یک توافقنامه کردن آیا سودی داشته است؟

  درویشی ادامه داد: آیا با ایستادن چرخ هسته‌ای، چرخ اقتصادی کشور به حرکت در آمده است؟ آیا آنجا که پشت سر هم از خطوط قرمز رهبری در مذاکرات عبور می‌کردند از طرف مقابل وفای به عهد دیده‌اند؟ آیا در مقابل نقض آشکار برجام توسط امریکا، آقای عراقچی توانست راهی از پیش ببرد، چقدر آمریکایی‌ها را توانست به راه بیاورد، اصلا در برجام برای چنین مواقعی راهکاری پیش بینی شده است؟

  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران افزود: در خصوص اقدام اخیر اوباما در تمدید یک ساله تحریم‌ها چه توضیحی وجود دارد؟ و صدها سئوال بی جواب دیگر که روزانه از ذهن جوانان و مردم این کشور تداعی می‌شود، نکته اینجاست که این سئوالات دیگر به مطالبه عمومی تبدیل شده و نمی‌توان با حواله دادن همه مردم به جهنم و یا بی‌سواد خطاب کردن آنها از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرد.

  درویشی اظهار داشت: مردم می‌خواهند بدانند در ازای خون شهدای هسته‌ای چه عاید کشور شده است، امید است در این شش ماه باقیمانده حداقل یک بار هم که شده یک جواب حسابی از دولت بشنویم!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.