• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , ورزشی » ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار محله تختی/ کاهش ناهنجاری های موجود در سطح محله
  کد خبر : 1979612

  ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار محله تختی/ کاهش ناهنجاری های موجود در سطح محله

  ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار محله تختی/ کاهش ناهنجاری های موجود در سطح محلهReviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی فارس، محسن پیرهادی در رابطه با وضعیت حال حاضر محله تختی واقع در منطقه ۱۶ تهران گفت: در حوزه سلامت، محیط زیست و خدمات شهری لازم…

  ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار محله تختی/ کاهش ناهنجاری های موجود در سطح محلهReviewed by Aryan♥ on Jan 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی فارس، محسن پیرهادی در رابطه با وضعیت حال حاضر محله تختی واقع در منطقه ۱۶ تهران گفت: در حوزه سلامت، محیط زیست و خدمات شهری لازم است اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ و توزیع نایلکس بین ساکنین و همچنین استقرار کانکس غرفه بازیافت در سطح محله را شاهد باشیم.

  وی افزود: امکان برگزاری کلاس های آموزشی و فرهنگ سازی به منظور نحوه درست تفکیک زباله های خشک و تر در سطح محله وجود دارد و این کار باید با محوریت سرای محله انجام شود.

  رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم کاهش جمعیت جانوران موذی در سطح محله تختی واقع در منطقه ۱۶ اظهارکرد: امحای حیوانات موذی اعم از موش و … یکی از خواسته های شهروندان حاضر در سطح منطقه است. 

  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص بررسی های صورت گرفته به منظور احداث پل عابر مکانیزه در خیابان شریعتی، یاخچی آباد تصریح کرد: علاوه بر احداث این پل عابر مکانیزه، باید نسبت به احداث پل ماشین رو از انتهای تختی، به سمت خیابان شهید دستواره اقدام شود.

  پیرهادی تسریع در اتمام فعالیت های عمرانی در سطح محلات شهر تهران را الزامی دانست و بیان کرد: فعایت های عمرانی مورد نیاز زیرگذر ابریشم (انتهای پل) به سمت علی آباد نیز از جمله فعالیت های عمرانی است که باید هرچه سریع تر به اتمام رسد.

  وی با اشاره به کمبود فضاهای فرهنگی در سطح محله تختی واقع در منطقه ۱۶ خاطرنشان کرد: پیش بینی های لازم برای احداث فضاهای فرهنگی و ورزشی چندمنظوره در محله انجام شده و در کنار آن لازم است نسبت به احداث کتابخانه و سالن مطالعه در سطح محله تختی اقدام شود.

  رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در خصوص وضعیت ناهنجاری های موجود در سطح محله تختی اذعان کرد: هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی به منظور ساماندهی ناهنجاری های اجتماعی اعم از اعتیاد و توزیع مواد مخدر در سطح محل به ویژه ازدحام معتادین در پشت پارک خطی (ریل راه آهن) انجام شده است. 

  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر نبود فضای ورزشی ویژه بانوان در سطح محله تختی گفت: با توجه به نبود مکانی مختص بانوان برای ورزش در سطح محله، لازم است نسبت به محصور شدن محدوده ورزشی بانوان در پارک شهید رجایی اقدام شود.

  پیرهادی با اشاره به درخواست های مطرح شده از سوی شورایاری محله تختی به منظور جا به جایی ساختمان سرای محله بیان کرد: اعضای شورایاری محله درخواستی مبنی بر انتقال و جابه جایی ساختمان سرای محله تختی به فلکه دوم، پارک شهید رجایی، جنب میدان میوه و تره بار مطرح کرده اند و این درخواست باید مورد بررسی قرار گیرد.

  رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در خصوص وضعیت زنان سرپرست خانوار ساکن در محله تختی اظهارکرد: جهت ساماندهی و ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار محله، لازم است با توجه به موجود بودن پتانسیل های محلی با تشریک مساعی مدیریت شهری در محله برای زنان، چاره اندیشی شود.

  پیرهادی با نامناسب توصیف کردن وضعیت نوسازی بافت فرسوده در سطح محله تختی تصریح کرد: باید طرح های تشویقی برای ساکنین محله در نظر گرفته شود تا آنها تمایل بیشتری به نوسازی داشته باشند.

  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران خواستار اختصاص بودجه به منظور احداث ساختمان جدید سرای محله در پارک شهید رجایی شد و گفت: علاوه بر این بودجه، لازم است بودجه کافی جهت احداث سالن جلسه و آمفی تأتر در ساختمان سرای محله تخصیص یابد.

  وی با اشاره به نیمه کاره رها شدن کار ساخت حسینیه امام رضا (ع) محله تختی خاطرنشان کرد: به منظور اتمام حسینیه امام رضا (ع) در مسجد تختی باید اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و برای احداث پل ماشین رو از انتهای تختی، به سمت خیابان شهید دستواره نیز باید به منطقه بودجه ویژه تخصیص یابد.

  رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در خصوص سرانه فضاهای ورزشی و فرهنگی محله تختی بیان کرد: با توجه به کمبود سرانه ورزشی و فرهنگی در سطح محله، لازم است به منظور احداث مجموعه های ورزشی، فرهنگی و مذهبی جهت بهره مندی اهالی محله بودجه در نظر گرفته شود.

  پیرهادی با اشاره به لزوم راه اندازی کیوسک نیروی انتظامی در سطح محله تختی تصریح کرد: پیگیری و هماهنگی مضاعف در خصوص راه اندازی کیوسک نیروی انتظامی مستقر در محله تختی انجام شده و انتظار ما این است که نیروی انتظامی همکاری مطلوبی با شهرداری داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.