• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » فاطمه و زهرا در صدر اسامی نوزادن دختر زنجانی قرار دارد
  کد خبر : 1978995

  فاطمه و زهرا در صدر اسامی نوزادن دختر زنجانی قرار دارد

  فاطمه و زهرا در صدر اسامی نوزادن دختر زنجانی قرار داردReviewed by Aryan♥ on Jan 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سید علی شفیعی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، به نامگذاری اسماء مذهبی در استان زنجان طی ۹ ماهه نخست سال‌جاری اشاره کرد و افزود: در استان زنجان استقبال از نام‌های مذهبی…

  فاطمه و زهرا در صدر اسامی نوزادن دختر زنجانی قرار داردReviewed by Aryan♥ on Jan 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سید علی شفیعی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، به نامگذاری اسماء مذهبی در استان زنجان طی ۹ ماهه نخست سال‌جاری اشاره کرد و افزود: در استان زنجان استقبال از نام‌های مذهبی بسیار خوب است. 

  وی اظهار کرد: فرهنگ و دین ما اسلام است و از نظر روان‌شناختی و جامعه‌شناختی اسم سازنده شخصیت انسان است و در این میان نامهای  مذهبی طرفداران زیادی دارد. 

  مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: ۵۰ هزار نام برای نامگذاری داریم و محدودیتی در نامگذاری اسماء اسلامی وجود ندارد ولی باز استقبال از نام های مذهبی عالی است.

  شفیعی تاکید کرد: در بحث نامگذاری پسرها در استان زنجان  ابوالفضل، امیرعلی، علی، امیرعباس، علی و امیرحسین با۴۰۷و ۳۵۲ بیشترین فراوانی نام ها را دارند. 

  وی افزود:  طی ۹ ماهه سالجاری اسامی فاطمه، زهرا، نازنین‌زهرا، یسنا، ریحانه، زینب و یسنا در صدر انتخاب نام برای نوزادان دختر در استان زنجان قرار دارند.

  مدیرکل ثبت احوال استان زنجان یادآور شد: باید نامگذاری اسماء مذهبی و اسلامی در جامعه فرهنگ‌سازی شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.