• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » ضرورت پرداخت به موقع غرامات بیمه به کشاورزان/سهم ۲۲ درصدی از اراضی بیمه شده کشور
  کد خبر : 1978975

  ضرورت پرداخت به موقع غرامات بیمه به کشاورزان/سهم ۲۲ درصدی از اراضی بیمه شده کشور

  ضرورت پرداخت به موقع غرامات بیمه به کشاورزان/سهم ۲۲ درصدی از اراضی بیمه شده کشورReviewed by Aryan♥ on Jan 15Rating: محمد پیشداد در گفت و گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: بحث استمهال وام بانک‌ها در سال ۹۳ و۹۴ تحت عنوان بند (د)تبصره ۱۱و در سال ۹۵ تحت عنوان بند (و)تبصره ۱۳معین شده…

  ضرورت پرداخت به موقع غرامات بیمه به کشاورزان/سهم ۲۲ درصدی از اراضی بیمه شده کشورReviewed by Aryan♥ on Jan 15Rating:

  محمد پیشداد در گفت و گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: بحث استمهال وام بانک‌ها در سال ۹۳ و۹۴ تحت عنوان بند (د)تبصره ۱۱و در سال ۹۵ تحت عنوان بند (و)تبصره ۱۳معین شده و در سال ۹۳و۹۴ مطالبات بسیاری به تصویب رسیده‌است.

  وی عنوان کرد: با توجه به مطالبات ایجاد شده کشاورزان به طور مرتب پیگیر این جریان هستند و بانک‌ها نیز بلاتکلیف بوده و یک سری مشکلات در این زمینه ایجاد شده‌است.

  معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی کردستان با اشاره به پیگیری‌های انجام شدە در این زمینە اظهار داشت: در سال ۹۳ کل خساراتی که دولت، ستاد بحران باید به بانک‌ها پرداخت کنند۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

  به گفته وی، مطالبات سال ۹۴ معادل ۳۰ میلیارد تومان است که ۲۸  میلیارد مربوط به بانک کشاورزی است.

  پیشداد گفت: برآورد خسارت انجام شده در سال ۹۵ نیز حدود ۷۲ میلیارد تومان است، اما پرداخت آن برعهده دولت نیست و آنها فقط موظف به پرداخت مطالبات انجام گرفته در سال ۹۳و ۹۴ هستند.

  وی تصریح کرد: در سطح استان جلسات خوبی در این راستا صورت‌گرفته و مکاتبات بسیاری هم با امضای آقای استاندار،معاون اول رئیس جمهور و سایر مسوولین و مقامات کشوری برای حل این مشکلات انجام گرفته‌است.

   معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی کردستان با اشاره به مهم بودن مطالبات سال ۹۳ و ۹۴ برای بانک‌ها خاطر نشان کرد: با توجه به مهم بودن این قضیه چند روز پیش جلسه‌ای با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان برگزار و نامه‌ای با امضای استاندار برای آقای نوبخت برای چاره‌اندیشی این مشکل ارسال شده است.

  وی در مورد بیمه محصول کشاورزی نیز اظهار کرد: مشکلی که نسبت به سال گذشته تفاوت داشت، این بود که غرامات سال ۹۳-۹۴با تاخیر یک ساله پرداخت واین نوعی بی‌انگیزگی در کشاورزان ایجاد کرده است و تغییراتی که در سهم کشاورزان در مورد بحث بیمه بوجود آمد، موجب استقبال کمتری شد.

  پیشداد عنوان کرد: خوشبختانه این موضوع با برنامه‌ریزی صندوق بیمه بانک کشاورزی استان حل شد و استان ما رتبه اول را در بحث بیمه محصولات زراعی دارد و ۲۲ درصد از سطح بیمه شده کشور مربوط به استان کردستان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.