• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » توقیف برنامه ۳۵ فریدون جیرانی به دلیل حضور بازیگر فیلم های قبل از انقلاب!
  کد خبر : 1978105

  توقیف برنامه ۳۵ فریدون جیرانی به دلیل حضور بازیگر فیلم های قبل از انقلاب!

    فریدون جیرانی اولین مجری و گرداننده «هفت» نیز چند ماهی است برنامه سینمایی «۳۵» را از سامانه فیلمنت روی خط می فرستد پخش آخرین برنامه ی سی و پنج فریدون جیرانی به دلایل عجیب و غیر قابل پیش بینی متوقف شد. حضور نصرالله وحدت دلیل اصلی توقیف برنامه ۳۵ فریدون جیرانی بسیاری از مجریان…

  ۲۶

   

  فریدون جیرانی اولین مجری و گرداننده «هفت» نیز چند ماهی است برنامه سینمایی «۳۵» را از سامانه فیلمنت روی خط می فرستد پخش آخرین برنامه ی سی و پنج فریدون جیرانی به دلایل عجیب و غیر قابل پیش بینی متوقف شد.

  حضور نصرالله وحدت دلیل اصلی توقیف برنامه ۳۵ فریدون جیرانی

  بسیاری از مجریان سالیان رسانه ملی که به دلایل مختلف در این رسانه نمی توانند یا نمی خواهند برنامه اجرا کنند، در ماههای اخیر فضای مجازی و سامانه های ویدیوی درخواستی یا کاربر محور را محملی کرده اند برای تولید محتوای تصویری. فریدون جیرانی اولین مجری و گرداننده «هفت» نیز چند ماهی است برنامه سینمایی «۳۵» را از سامانه فیلمنت روی خط می فرستد و به واسطه دامنه اطلاعات شخصی و مهمانانی که دعوت می کند توانسته مخاطبان خاص خود را هم داشته باشد.
  یکی ار مهمترین ویژگیهای این برنامه مجازی عدم وجود قواعد دست و پاگیر و سانسورهای بی موردی است که جیرانی در «هفت» با آن روبرو بود و همین است که تیترهای خوبی از این برنامه بیرون می آید. اما بعد از گذشت بیش از ۵۰ قسمت از این برنامه و در شریطی که برنامه روی روال افتاده به ناگاه پخش تازه ترین قسمت آن با مشکل مواجه شده!

   

  ۲۷

  نصرالله وحدت در ۳۵

   

  در این قسمت جیرانی میزبان نصرت الله وحدت بازیگر کمدی های پیش از انقلاب بود و به دلیل حضور همین جناب وحدت این قسمت از «۳۵» توقیف شده است!!! این توقیف در حالی رخ داده که تابستان گذشته مراسم تقدیر از وحدت در شب منتقدان تئاتر با احترام خاصی و بدون هر گونه ممانعت برگزار شد. هنوز هیچ کدام از عوامل «۳۵» درباره وضعیت نهایی این قسمت از برنامه و اینکه آیا ممکن است از سامانه ای دیگر روی خط برود یا نه اظهارنظر نکرده اند.

  منبع: cinemajournal.ir
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.