• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » وضعیت درمان در دولت تدبیر و امید قابل مقایسه با گذشته نیست
  کد خبر : 1977944

  وضعیت درمان در دولت تدبیر و امید قابل مقایسه با گذشته نیست

  وضعیت درمان در دولت تدبیر و امید قابل مقایسه با گذشته نیستReviewed by Aryan♥ on Jan 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سید بیوک موسوی ظهر شنبه در مراسم افتتاح ۳۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان شهید بهشتی شهر زنجان، افزود: مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستتد و ما حق نداریم…

  وضعیت درمان در دولت تدبیر و امید قابل مقایسه با گذشته نیستReviewed by Aryan♥ on Jan 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سید بیوک موسوی ظهر شنبه در مراسم افتتاح ۳۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان شهید بهشتی شهر زنجان، افزود: مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستتد و ما حق نداریم به بهانه اجرای بعضی دستورالعمل ها حقوق آنها را خدشه دار کنیم.

  وی با بیان اینکه تلاش های ما باید همراه با عقلانیت، خرد و برنامه ریزی و مدیریت باشد، اظهار کرد: باید فضا برای ابراز خوبی ها و بدی ها فراهم شود و باید توجه داشته باشیم اقدامات و دستاوردهای خوبی در نظام پزشکی رخ داده است.

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت:  ایران از یک درصد از جمعیت، ۱۰ درصد نفت، ۱۶ درصد گاز ، ۵ درصد از منابع زیرزمینی و ۶ درصد از سنگ آهن دنیا برخوردار است ولی سهم مان از اقتصاد جهانی ۳ دهم درصد است.

  موسوی با بیان اینکه  متاسفانه خیلی مواقع نگذاشته ایم که داناهایمان توانا شوند و یا اینکه تواناهایمان دانا نبوده اند، افزود:  برخی مواقع قدرت تصمیم گیری را از افراد توانا و دانا سلب کرده ایم و  به خاطر بی تدبیری ها مردم ما روز به روز گرفتارتر و فقیرتر شده اند. 

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان افزود: جامعه نیز باید از شادابی مطلوبی برخوردار باشد و نباید برخورداری از عنوان پایتخت شور و شعور حسینی باعث شود که فقط به سمت مجالس عزا و روضه سوق بیابیم.

  موسوی با بیان اینکه استان زنجان باید پایتخت عشق و محبت و مهربانی و سرور فاطمی باشد و این مستلزم تلاش همه دستگاه ها است، افزود: وضعیت بهداشت و درمان در دولت تدبیر و امید قابل مقایسه با گذشته نیست و اقدامات و دستاوردهای خوبی در نظام پزشکی رخ داده است.

  وی گفت: اعتبارات تخصیصی به حوزه بهداشت ودرمان در دولت تدبیر و امید یک دهم سال های گذشته است و ما در خشکسالی درآمدهای نفتی هستیم.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.