• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ناهنجاری‌های مادرزادی و حوادث بیشترین علت مرگ کودکان بوشهر است
  کد خبر : 1977740

  ناهنجاری‌های مادرزادی و حوادث بیشترین علت مرگ کودکان بوشهر است

  ناهنجاری‌های مادرزادی و حوادث بیشترین علت مرگ کودکان بوشهر استReviewed by on Jan 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حمید حبیبی‌نیا صبح شنبه در کمیته مرگ کودکان به اهمیت همکاری بهداشت و درمان در کاهش مرگ‌ومیر کودکان اشاره کرد و اظهار داشت: این همکاری همانند دستی قوی است که در حمایت…

  ناهنجاری‌های مادرزادی و حوادث بیشترین علت مرگ کودکان بوشهر استReviewed by on Jan 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حمید حبیبی‌نیا صبح شنبه در کمیته مرگ کودکان به اهمیت همکاری بهداشت و درمان در کاهش مرگ‌ومیر کودکان اشاره کرد و اظهار داشت: این همکاری همانند دستی قوی است که در حمایت از کودکان و پیشگیری از بسیاری مرگ‌ها می‌تواند موثر باشد.

  معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با تاکید بر لزوم توجه ویژه به کودکان، افزود: کودکان سرمایه‌های زندگی ما هستند که باید در حفظ سلامتی آنها حساس باشیم.

  وی خواستار همکاری بیشتر قسمت درمان در خصوص بررسی علل ناهنجاری‌های مادرزادی با کمک متخصصین اطفال و پرسنل متبحر و با تجربه بیمارستان‌ها شد و اضافه کرد: موارد مرگ کودکان حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از وقوع فوت با ذکر اسم دقیق و آدرس صحیح به مرکز بهداشت اعلام شود.

  معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر ادامه داد: در صورتی که در هر زمینه‌ای نیاز به همکاری این مرکز با بیمارستان‌ها احساس شد هر چه سریع‌تر به این مرکز اعلام شود تا با سعی و تلاش بهداشت و درمان بتوانیم از مرگ این عزیزان جلوگیری کنیم.

  پریوش سعادتی کارشناس مرگ کودکان مرکز بهداشت به افزایش مرگ‌ها در ۹ ماهه اول سال جاری نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: بیشترین علت مرگ‌های کودکان درشهرستان بوشهر در درجه اول ناهنجاری‌های مادرزادی و کروموزومی و سپس سوانح و حوادث است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، کمیته مرگ کودکان یک تا ۵۹ ماهه با حضور مسئولان بخش های زنان، اطفال، زایشگاه، پس از زایمان، کارشناس مرگ کودکان بیمارستان‌های شهدای خلیج فارس و سلمان فارسی، معاون فنی مرکز بهداشت، کارشناس برنامه کودکان و شیر مادر در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تشکیل شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.