• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » گردشگری خوزستان متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی است
  کد خبر : 1977346

  گردشگری خوزستان متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی است

  گردشگری خوزستان متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی استReviewed by Aryan♥ on Jan 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از خرمشهر، زهرا احمدی‌پور عصر امروز در حاشیه سفر خود به شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گردشگری استان خوزستان یک مجموع ترکیبی و متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی…

  گردشگری خوزستان متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی استReviewed by Aryan♥ on Jan 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از خرمشهر، زهرا احمدی‌پور عصر امروز در حاشیه سفر خود به شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گردشگری استان خوزستان یک مجموع ترکیبی و متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی است.

  وی در ادامه عنوان کرد: در این سفر دو روزه خود متوجه حرکت موازی این ظرفیت‌ها در استان خوزستان شدم، به صورتی که ظرفیت دفاع مقدس مجموعه جداگانه و دیگر ظرفیت‌ها نیز جداگانه پیش می‌روند.

  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اگر قرار است ما در استان خوزستان یک سرمایه‌گذاری مناسب در بخش گردشگری داشته باشیم، باید این ظرفیت‌ها در یک برنامه و قالب مشترکی طراحی شود.

  احمدی‌پور افزود: امیدواریم که این مطلب در برنامه‌های بعدی و با هماهنگی اداره کل برای سال ۹۶ به صورت مشترک در برنامه‌های گردشگری خوزستان مد‌نظر قرار گیرد.

  معاون رئیس جمهور عنوان کرد: تا زمانی که این برنامه مشخص نشود، برای آن امکان پیش‌بینی اعتبار وجود ندارد و اکنون تنها اقدام ما طراحی‌های مشترک است.

  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: قاعدتا زمانی که کار به صورت موازی پیش می‌رود، هم افزایی ایجاد نمی‌شود در صورتی که با توجه به تنوع ظرفیت‌های تاریخی و هنری استان خوزستان، امکان قرار گرفتن آن میان ظرفیت دفاع مقدس وجود دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.