• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » مطالبه مردم برخوردبا اختلاس گران است/سرانجام حقوق‌های نجومی چه شد
  کد خبر : 1976837

  مطالبه مردم برخوردبا اختلاس گران است/سرانجام حقوق‌های نجومی چه شد

  مطالبه مردم برخوردبا اختلاس گران است/سرانجام حقوق‌های نجومی چه شدReviewed by Aryan♥ on Jan 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های اول نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با تاکید بر اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی دولت و ملت باید به وظایف خود عمل…

  مطالبه مردم برخوردبا اختلاس گران است/سرانجام حقوق‌های نجومی چه شدReviewed by Aryan♥ on Jan 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های اول نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با تاکید بر اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی دولت و ملت باید به وظایف خود عمل کنند اظهار داشت: دولت باید با سیاست گذاری های مناسب در راستای حمایت از تولید گام بردارد.

  موانع قانونی بر سر راه فعالیت سرمایه گذاران برداشته شود

  وی با بیان اینکه ملت نیز باید به سمت استفاده از تولیدات داخلی حرکت کنند گفت: تولید صنعتی باید در کشور تقویت شود و این دولت است که می تواند با سیاست گذاری هماهنگ و مناسب این اقدام را فراهم کند.

  نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر ایجاد زیر ساختهای مناسب برای فعالیت کارآفرینان و سرمایه گذاران در کشور بیان داشت: همچنین باید موانع قانونی بر سر راه فعالیت کارآفرینان و سرمایه گذاران برداشته شود.

  آیت الله میرعمادی با بیان اینکه یک سرمایه گذار باید راجع به مسئله ای که سرمایه گذاری می کند اطمینان داشته باشد گفت: باید دیوان سالاری بر سر راه فعالیت کارآفرینان و سرمایه گذاران برداشته شود.

  وی همچنین بر ضرورت سیاست گذاری و برنامه ریزی لازم برای اجرای عدالت و همچنین مبارزه با فساد در جامعه گفت: دو موضوع در کشور مطرح شد یکی بحث اختلاس و دیگری حقوق های نجومی و باید پاسخ داده شود که در این رابطه چه کاری صورت گرفته است.

  حقوق های نجومی و اختلاس ها چه شد؟

  نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با طرح این سوال که اختلاس ها چه شد؟ ادامه داد: همدیگر را متهم کردید نتیجه آن چه شده؟ و آیا فقط باید این موضوعات را مطرح کرد و دل مردم را به درد آورد؟

  آیت الله میرعمادی با طرح این سوال که سرانجام حقوق های نجومی چه شد؟ گفت: دولت و دستگاه قضایی باید در رابطه با تحقق اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فساد، اختلاس و حقوق های نجومی را عملیاتی کنند.

  وی با تاکید بر اینکه دولت و دستگاه قضایی باید در رابطه با حقوق های نجومی و اختلاس ها جوابگو باشند گفت: دولت و دستگاه قضایی هیچ کدام نمی توانند در این زمینه رفع مسئولیت کنند و هر دو باید جوابگو باشند.

  نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه دولت و دستگاه قضایی باید جوابگو باشند که راجع به حقوق های نجومی و اختلاس چه کرده اند گفت: تجربه ثابت کرده که هر گاه دستگاه قضایی با قاطعیت با فساد مبارزه کرده مورد حمایت مردم قرار گرفته است.

  آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه مبارزه با اختلاس و فساد اقتصادی عزم جدی دولت و دستگاه قضایی را می طلبد گفت: یکی از مطالبات مردم از دولت و دستگاه قضایی برخورد با فساد اقتصادی و اختلاس گران است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.