• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , استخدام » انتشار لیست استخدامی های شهرداری هدفی جز تخریب وجهه شورای چهارم ندارد
  کد خبر : 1975952

  انتشار لیست استخدامی های شهرداری هدفی جز تخریب وجهه شورای چهارم ندارد

  انتشار لیست استخدامی های شهرداری هدفی جز تخریب وجهه شورای چهارم نداردReviewed by Aryan♥ on Jan 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسین حیدری درگفتگو با اهوازنوین درباره لیست استخدامی های غیرقانونی که رئیس شورا تهیه شده اظهار کرد: افرادی که اینگونه در شهرداری بکارگیری می شوند حجمی و…

  انتشار لیست استخدامی های شهرداری هدفی جز تخریب وجهه شورای چهارم نداردReviewed by Aryan♥ on Jan 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسین حیدری درگفتگو با اهوازنوین درباره لیست استخدامی های غیرقانونی که رئیس شورا تهیه شده اظهار کرد: افرادی که اینگونه در شهرداری بکارگیری می شوند حجمی و پیمانکاری هستند و  واژه استخدام درمورد این افراد به کار برده نمی شود.

  حیدری با بیان اینکه رئیس شورا باید در مرحله نخست از صحت و سقم این موضوع اطمینان حاصل می کرد افزود :هرکس به رئیس شورای شهر مشورت داده که این لیست را به شهردار بدهد، اشتباه کرده چون این لیست پالایش نشده است و نام کسانی در آن وجود دارد که ۶ سال است در شهرداری مشغول هستند.

  وی اضافه کرد : این تنش ها به جز تخریب وجهه شورای چهارم هیچ نتیجه ای ندارد و برخی با تخریب شورا می خواهند به هدف مطلوب خود و اقبال عمومی برسند.

  حیدری با بیان اینکه اگر افراد درج شده در این لیست صحت نداشته باشد بار حقوقی دارد ادامه داد: شهردار ۵۰ نامه ما را پاسخ نداده جز این نامه که شورا را به چالش بکشاند.

  عضو شورای شهر اهواز ضمن انتقاد از عملکرد رئیس شورای شهر اهواز گفت :  هر عملی که در شورای شهر انجام می شود جنبه نظارتی دارد بنابراین باید با اعضای شورا مشورت می شد تا بر اساس مراحل قانونی در زمینه استخدامی ها  طرح تحقیق و تفحص داده می شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.