• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » پیگیری مخالفت با ضمن خدمت پولی/ ده‌هزار امضای معلمان را به وزارت آموزش و پرورش تحویل دادیم
  کد خبر : 1975218

  پیگیری مخالفت با ضمن خدمت پولی/ ده‌هزار امضای معلمان را به وزارت آموزش و پرورش تحویل دادیم

  یک فعال صنفی معلمان از تحویل طومار با ده هزار امضای معلمان به وزارت آموزش و پرورش خبر داد. محمدرضا مرادی، فعال صنفی معلمان، در گفتگو با ایلنا از تحویل طومار مربوط به کمپین نه به آموزش ضمن خدمت پولی خبر داد. مرادی گفت: صبح روز ۱۹ دی، تعدادی از فعالین کمپین «نه به آموزش…

  یک فعال صنفی معلمان از تحویل طومار با ده هزار امضای معلمان به وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

  محمدرضا مرادی، فعال صنفی معلمان، در گفتگو با ایلنا از تحویل طومار مربوط به کمپین نه به آموزش ضمن خدمت پولی خبر داد.

  مرادی گفت: صبح روز ۱۹ دی، تعدادی از فعالین کمپین «نه به آموزش ضمن خدمت پولی» به نمایندگی از اعضای کمپین متن درخواست و امضای ده هزار نفر از معلمان را به وزات آموزش و پرورش تحویل دادند.

  وی افزود: در همین راستا فعالین کمپین ضمن دیدار مسئول آموزش ضمن خدمت وزارتخانه، دغدغه‌های معلمان در ارتباط با دوره‌های پولی را مطرح و بر اهمیت بعد کیفی و رایگان دوره‌ها تاکیدکردند.

   

  ۱۸۷

   

  فعال صنفی معلمان کردستان در ادامه گفت: معاونت رییس منابع و نیروی انسانی آموزش و پرورش ضمن تاکید بر مطالبات معلمان، اخذ هر گونه وجه از معلمان بخاطر دوره ضمن خدمت را تخلف آشکار عنوان کر و مقرر شد دستورالعمل‌های لازم برای برقراری دوره‌های باکیفیت و رایگان صادر شود.

  عضو انجمن صنفی معلمان کردستان در پایان تاکید کرد: اعضا و فعالین کمپین بعد از این مرحله منتظر عملکرد وزارتخانه در راستای بهبودبخشی به وضعیت دوره‌های ضمن خدمت هستند تا این دوره‌ها علاوه بر رایگان بودن موجب دانش افزایی معلمان شوند.

  منبع: وکیل ملت
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.