• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » سلب عضویت ۳ تن از اعضای شورای شهر در استان تهران
  کد خبر : 1975002

  سلب عضویت ۳ تن از اعضای شورای شهر در استان تهران

    رئیس ستاد انتخابات استان تهران از سلب عضویت ۳ تن از اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران خبر داد و از سپردن کار نظارت بر شوراها به حوزه عمرانی به دلیل کارکرد اجتماعی و فرهنگی انتقاد کرد. سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استانداری تهران نظارت بر عملکرد شوراهای اسلامی شهر…

  ۱۴۸

   

  رئیس ستاد انتخابات استان تهران از سلب عضویت ۳ تن از اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران خبر داد و از سپردن کار نظارت بر شوراها به حوزه عمرانی به دلیل کارکرد اجتماعی و فرهنگی انتقاد کرد.
  سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استانداری تهران نظارت بر عملکرد شوراهای اسلامی شهر و روستا را امری مهم، ضروری و تخصصی دانست و اظهارداشت: در دوره دولت یازدهم مجموعا ۳ تن از اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران سلب عضویت شده اند.

  وی در ادامه افزود: اگر وزارت کشور مکانیزم آموزش و ارشاد  و نظارت را در مورد شوراهایی که توفیق کسب آرا مردم راداشته اند بطور شایسته اعمال کند خطاهای برخی افراد، قادر به خدشه دار کردن اعتبار عمومی شوراها نخواهدبود.

  رئیس ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: سپردن کار نظارت بر شوراها که کارکرد اجتماعی و فرهنگی دارند به حوزه عمرانی تجربه موفقی را نشان نداده است در حالیکه شهرداری ها زیر نظر حوزه عمرانی هستند لذا منطقا باید شوراها به جایگاه قبلی یعنی حوزه اجتماعی برگردند تا نظارت اثربخش برآنها امکان پذیر باشد.

  چاوشی با بیان اینکه مردم با اعتماد به اعضای شوراها برای اداره امور شهر و روستای خود عملا اداره امور مناطق خود را به آنها می سپارند گفت: دقت عمل مردم در انتخاب افراد صالح و کارآمد مشکلات مردم را کمتر می کند.

  گفتنی است، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار خواهد شد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.