• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » ایجاد مرکز جامع توانمندسازی برای معتادان بهبودیافته در آذربایجان غربی
  کد خبر : 1974547

  ایجاد مرکز جامع توانمندسازی برای معتادان بهبودیافته در آذربایجان غربی

  ایجاد مرکز جامع توانمندسازی برای معتادان بهبودیافته در آذربایجان غربیReviewed by Aryan♥ on Jan 11Rating: پروین محمدپوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: مرکز جامع توانمندسازی برای معتادان بهبودیافته در استان باید راه‌اندازی شود به طوری که در این محل‌ هم ترخیصی‌های زندان‌ها و هم ترخیصی مراکز پذیرش شوند. وی بر…

  ایجاد مرکز جامع توانمندسازی برای معتادان بهبودیافته در آذربایجان غربیReviewed by Aryan♥ on Jan 11Rating:

  پروین محمدپوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: مرکز جامع توانمندسازی برای معتادان بهبودیافته در استان باید راه‌اندازی شود به طوری که در این محل‌ هم ترخیصی‌های زندان‌ها و هم ترخیصی مراکز پذیرش شوند.

  وی بر لزوم تلاش برای جامعه‌پذیر کردن اقشار آسیب‌دیده و معتادان ترک کرده تاکید کرد و افزود: لازم است که برای آنها یک سری دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی در مناطق مختلف استان دائر شود.

  محمد‌پوری تصویب سند حمایت‌های اجتماعی در مراحل پیشگیری، درمان، کاهش آسیب و بازتوانی معتادان را مورد اشاره قرار داد و افزود: این سند ابلاغ شده ولی متاسفانه برای آن هیچ‌گونه اعتباری تعلق نیافته است.

  معاون پیشگیری سازمان بهزیستی آذربایجان غربی اضافه کرد: در محله‌های آسیب‌خیز کشورمان زنانی هستند که در آسیب‌های اجتماعی مختلف گرفتار شده‌اند به طوری که همسران معتاد دارند و در وضعیت معیشتی نامناسبی به سر می‌برند.

  وی با بیان اینکه در محلات مختلف مراکز مشاوره و پایگاه‌های خدمات اجتماعی رایگان باید دائر شود، اضافه کرد: ولی متاسفانه اعتباری که در این زمینه به سازمان بهزیستی ابلاغ شده است ناکافی بوده و جوابگوی همه محله‌ها نیست.

  محمدپوری دسترسی داشتن به یک مشاور ایمن و مطمئن را یکی از مهم‌‌ترین بانوان ساکن در این سری محلات دانست و یادآوری کرد: با توجه به اینکه هزینه خدمات مشاوره‌ای بالا است لازم می‌باشد که در این زمینه مساعدتی شود.

  معاون پیشگیری سازمان بهزیستی آذربایجان غربی با بیان اینکه هزینه مشاوره و خدمات روان‌شناختی برای بسیاری از بانوان کم‌درآمد و مستضعف بالا است، بیان داشت: سازمان بهزیستی به صورت یارانه‌ای از این خانواده‌ها حمایت می‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.