• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصاد داخلی » ورود بسیج مهندسین برای برون رفت واحدهای تولیدی از تعطیلی/ مالیات، سرمایه در گردش و بیمه، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی
  کد خبر : 1972570

  ورود بسیج مهندسین برای برون رفت واحدهای تولیدی از تعطیلی/ مالیات، سرمایه در گردش و بیمه، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی

  ورود بسیج مهندسین برای برون رفت واحدهای تولیدی از تعطیلی/ مالیات، سرمایه در گردش و بیمه، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدیReviewed by Aryan♥ on Jan 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ طرح پایش صنعتی سپاه تویسرکان با حضور بسیج مهندسین صنعتی سپاه تویسرکان در راستای…

  ورود بسیج مهندسین برای برون رفت واحدهای تولیدی از تعطیلی/ مالیات، سرمایه در گردش و بیمه، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدیReviewed by Aryan♥ on Jan 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ طرح پایش صنعتی سپاه تویسرکان با حضور بسیج مهندسین صنعتی سپاه تویسرکان در راستای منویات رهبری و شعار سال ۱۳۹۵(اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل) در دست اجرا است.

  رویکرد این طرح که در روزهای گذشته با حضور بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه تویسرکان در دو شهرک صنعتی آریکان و شهرک صنعتی فرسفج برگزار شد، فعال سازی واحد های صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل است.

  در طرح پایش صنعتی سپاه اعضای بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه با همراهی مسئول شهرک های صنعتی به بررسی مشکلات متعددی که در این واحد ها به چشم می خورد پرداختند.

  هدایت زاده یکی از اعضای بسیج مهندسین در این باره به خبرنگار رودآور؛ گفت: این روزها مشکلات مالیاتی، سرمایه ای شامل سرمایه اولیه و سرمایه در گردش، بیمه ای از جمله بیمه های کارگاه و کارگران، دریافت تسهیلات وضمانت های بانکی، مشکلات مربوط به زیرساخت همچون برق، گاز،آب و حمل و نقل این روزها به شکل سنگی بزرگ پیش پای فعالیت واحد های صنعتی و تولیدی قرار گرفته است.

  وی ابراز امیدورای کرد: با شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای کارشناسی شده بتوان تا حدودی از این قبیل مشکلات را حل کرد.

  عضو بسیج مهندسی سپاه ناحیه تویسرکان افزود: همچنین در بین صحبت های مسئولان واحد ها به این نتیجه رسیدیم که در صورت حمایت همه جانبه می توانند به نکاتی چون افزایش راندمان تولید و اشتغال و فعالیت دو تا سه شیفت در ۲۴ساعت و یا صادرات محصولات بیشتر بیاندیشند و عمل کنند.

  هدایت زاده عنوان کرد: در جریان اجرای ادامه طرح قرار به دعوت مسئولین و متولیان امر در راستای بهسازی و راه اندازی این واحد ها است که به همت آنان و مساعدت دستگاهای زیربط چرخ اقتصاد مجدد به راه بیافتد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.