• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » سخن مسئولین در خصوص تاثیر برجام در کرمان مضحک و بی اعتبار است/چراغ باورها و ارزشها در کرمان رو به افول و خاموشی است
  کد خبر : 1971154

  سخن مسئولین در خصوص تاثیر برجام در کرمان مضحک و بی اعتبار است/چراغ باورها و ارزشها در کرمان رو به افول و خاموشی است

  سخن مسئولین در خصوص تاثیر برجام در کرمان مضحک و بی اعتبار است/چراغ باورها و ارزشها در کرمان رو به افول و خاموشی استReviewed by Aryan♥ on Jan 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ناب نیوز؛ چندی پیش در ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان که…

  سخن مسئولین در خصوص تاثیر برجام در کرمان مضحک و بی اعتبار است/چراغ باورها و ارزشها در کرمان رو به افول و خاموشی استReviewed by Aryan♥ on Jan 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ناب نیوز؛ چندی پیش در ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان که در محل مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور هاشمی رفسنجانی برگزار شد، استاندار کرمان طی سخنانی به تاثیرات مثبت و مستقیم برجام در استان کرمان اشاره کرد. همچنین گزارشاتی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی به هاشمی رفسنجانی ارائه شد.

  در گفتگو با برخی از روحانیون شاخص و مسئولین امر استان کرمان، نظر آنها را در خصوص این ادعای استاندار مبنی بر تاثیرات مثبت برجام در کرمان، ارتباط میان اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی، ارائه گزارشات اقتصاد مقاومتی به بنیان گذار اقتصاد لیبرال در ایران و همچنین پیشرفت یا پسرفت شاخصه های فرهنگی استان کرمان در دوران اعتدال را جویا شدیم؛

  حجت الاسلام والمسلمین مهدوی کرمانی : تاثیر صددرصدی برجام در کرمان مضحک و بی اعتبار است

  %d9%85%d9%87%d8%af%d9%88%db%8c-%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c

  حجت الاسلام و المسلمین مهدوی کرمانی در گفتگو با ناب نیوز با بیان اینکه بیشتر کسانی که از برجام دفاع می کنند، از سر علم و اطلاع نیست و عالمانه سخن نمی گویند، گفت: این اظهارات یا بر اساس حسن ظن به مسئولین دست‌اندرکار این توافق است که البته اگر منصف باشند دیگر نباید همچنان حسن ظن داشته باشند بلکه باید متوجه پشت پرده برجام شده باشند و یا اینکه برای حفظ موقعیت دنیوی خویش و باقی ماندن در مناصب به تملق و چاپلوسی روی آورده‌اند و بنابراین دفاع های این چنینی همگی ناشی از جهالت و یا خیانت است.

  این استاد سطح عالی حوزه علمیه قم ابراز کرد: همانطور که درختان تنومند بر ریشه‌های عمیق و قوی استوارند، نظام اسلامی که بناست زمینه ساز عصر ظهور آخرین امام معصوم و تجلی ولایت الهیه در سرتاسر عالم باشد بر دوش کسانی قراردارد که ریشه‌های عمیق توحیدی دارند و از صلابت اعتقادی برخوردارند نه انسانهای سست عقیده و سست عنصر که چرب و شیرین دنیا آنان را می‌فریبد و هنوز عقل بالغ و قلب رشید پیدا نکرده‌اند و به مقام انسانیت که همان پذیرش ولایت خدای متعال و بیزاری از ولایت کفار است، راه نیفتاده‌اند.

  وی در خصوص برجام و آثار آن که از رئیس‌جمهور و دست‌اندرکاران برجام سخنان مختلفی ابراز شده، تصریح کرد: اینگونه اظهارات و سخنان مختلف ناشی از دستپاچگی این آقایان و بی‌فرجام بودن برجام است؛ روزگاری رئیس‌جمهور رفع تحریمها را در گرو امضای برجام می‌دانست و وقتی که برجام در رسیدن به این هدف ناکام ماند، اعلام کرد که برجام سایه جنگ را از کشور دور کرده است و آن هنگام که بطلان و نادرستی این سخن آشکار گشت، اظهار داشت که برجام ، غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را برای دنیا ثابت کرد.

  حجت الاسلام مهدوی کرمانی با انتقاد از اینکه گویا رئیس جمهوری مردم را کودن پنداشته و خیال می کند هرچه بگوید دیگران می پذیرند، بیان کرد: به ایشان عرض می‌کنیم حضرتعالی و همراهانتان قبل از انتخابات می‌گفتید عمده مشکلات اقتصادی ناشی از سوء‌مدیریت مدیران ارشد دولتی است و تنها ۲۰ الی ۳۰ درصد مشکلات به مسأله تحریم‌ها مربوط است و هنگامی که روی کار آمدید تمام مشکلات را ناشی از تحریمها دانستید! راستی صداقت کجاست؟!

  وی افزود: ما فراموش نکرده‌ایم که خودتان پس از پذیرش برجام در نطق تلویزیونی اعلام کردید که طبق نسخه برجام می خواهید دیگر مشکلات نظام اسلامی را با سران کفر و استکبار، حل و فصل کنید و در واقع کشور را در اختیار آمریکا قرار دهیدکه خوشبختانه ناکام ماندید.براستی چرا حاضر نیستید اسناد دیگری را که در ارتباط با برجام است اطلاع مردم برسانید؟ این همه پنهان‌کاری چرا و برای چه؟

  این استاد حوزه اظهار داشت: ما معتقدیم شما و برخی همکارانتان نه درک درستی از معارف اسلامی دارید و نه دنیای غرب را می‎شناسید؛ وقتی بعد از  اولین سفر خود به نیویورک گفتید که اوباما را مؤدب و باهوش یافته‌اید، برای ما بس بود که اعماق فکر و ذهن و قلب شما را بشناسیم؛ بنابراین سخن مسئولینی که تاثیر برجام را در استان کرمان صد در صد می‌دانند بسیار مضحک و بی‌اعتبار است.

  وی با طرح این سوال که چگونه هنوز تحریمها لغو نگردیده، استان کرمان بطور صد در صد از ثمرات برجام بهره‌مند شده است، گفت: آیا گوینده این سخن اصلا برجام را خوانده و می‌داند برجام چیست که اینچنین گزافه‌گویی می‌کند؟ متاسفیم که چنین افرادی سکاندار امور اجرایی یک استان هستند و برای مردم یک استان تصمیم‌گیری میکنند و وای بر مردمی که چنین اشخاصی خدمتگزار آنها باشند.

  برخی مسئولین اقتصادی کشور درک و فهم درستی از اقتصاد مقاومتی ندارند

  حجت الاسلام والمسلمین مهدوی کرمانی در خصوص نسبت بین اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی تشریح کرد: باید گفت که هنوز برخی مسئولین اقتصادی کشور درک و فهم درستی از اقتصاد مقاومتی ندارند و در برنامه‌ریزیهای اقتصادی، تحت ولایت کفار و افرادی نظیر کینز و آدام اسمیت یهودی هستند و فقط شعار اقتصاد مقاومتی سرمیدهند.

  این استاد سطح عالی حوزه علمیه خاطرنشان کرد: مثلث توسعه اقتصادی، یک سخن بی‌پایه و اساس است که اصلا ارزش طرح شدن ندارد؛ حامیان و گویندگان این سخنان، اگر چیزی هم بلد باشند همان اقتصاد سرمایه‌داری غرب است که بر پایه کفر و ظلم استوار است و آثار و نتایج آن در دولت سازندگی و اصلاحات و در دولت به اصطلاح تدبیر و امید دیده‌ایم.

  وی ادامه داد:در اقتصاد سرمایه‌داری برای انسان ارزشی قائل نیستند، بلکه تمام ارزشها در پول درآوردن و زندگی اشرافی داشتنِ عده‌ای قلیل و زندگی در حد بخور و نمیر اکثریت جامعه خلاصه می شود.

  حجت الاسلام والمسلمین مهدوی کرمانی با بیان اینکه برخی آقایان آنقدر از نظر فکری ضعیف و علیل هستند که توان درک و فهم و نقد اقتصاد سرمایه‌داری را ندارند، اذعان داشت: آنها مثل کودکان با دیدن هواپیما، قطار برقی، مترو، پل و اتوبان ذوق‌زده شده و تمام حیثیت انسانی خود را ضایع می‌کنند؛ مثلث توسعه اقتصادی یعنی طرح هفت‌باغ  و سهام طلایی و مؤسسه مولی‌الموحدین و دل عالم و …. که در نتیجه آن عده قلیلی اموال فراوان را جمع کنند و به ریش دیگران بخندند و مهر تأیید دین را هم بر آن بزنند.

  هرچه به عصر ظهور نزدیکتر می شویم با فتنه‌های سنگین‌تر و پیچیده‌تر روبرو خواهیم گشت

  این کارشناس مسائل سیاسی در واکنش به دیدار اخیر برخی مسئولین اجرایی کرمان در دهه بصیرت با کسی که تکیه‌گاه فتنه‌گران بوده است،با بیان اینکه این امر جنبه‌های مختلفی دارد که مجال وسیعی را می‌طلبد، عنوان کرد: در سالیان اخیر شخص مورد نظر [هاشمی رفسنجانی] ظلم های فراوانی به نظام اسلامی و فرهنگ و اقتصاد این کشور نموده که بخشی از آنها در رسانه‌های مکتوب و شفاهی گزارش شده است؛ البته به عقیده ما، ایشان چون مرعوب غرب و مغرور به غرب است، راه به جایی نخواهد برد جز اینکه عِرض خود می‌برد و زحمت انقلابیون را زیاد میکند و او باید بداند که خداست دارد خدایی میکند.

  حجت الاسلام والمسلمین مهدوی کرمانی با بیان اینکه این افراد درک درستی از غرب و تمدن غرب ندارند و طفلان رهند و خیال می کنند که خیلی می‌فهمند، ابراز کرد: ما باید بدانیم هرچه به عصر ظهور نزدیکتر می شویم با فتنه‌های سنگین‌تر و پیچیده‌تر روبرو خواهیم گشت و از این رو نیاز به بصیرت داریم و باید از لحاظ اعتقادی و اخلاقی، ارتقاء و اعتلاء پیدا کرده و به صلابت برسیم تا بتوانیم عزیز و نفوذناپذیر باشیم.

  این استاد حوزه در پاسخ به این سوال که ارائه گزارش با عنوان اقتصاد مقاومتی به پدر اقتصاد لیبرال در ایران چه معنایی دارد، اظهار داشت: از نظر ما ارائه گزارش با عنوان اقتصادمقاومتی به فرد مورد نظر، هیچ ارزشی ندارد زیرا که اولا این آقایان هنوز تصور درستی از اقتصادمقاومتی ندارند و فرد مورد نظر[هاشمی رفسنجانی] هم از مجریان اقتصاد لیبرالی است که در دوره ریاست‌جمهوری‌اش می‌خواست کشور را به سمت غرب ببرد که البته آنچنان موفق نبود.

  وی تاکید کرد: البته فراموش نکنیم که این دیدارها می‌تواند با انگیزه شخصیت‌سازی  باشد همانطور که در صدر اسلام، شخصیتهای بدلی در کنار وجود نورانی حضرت علی (علیه السلام) ساختند تا مردم را گمراه کنند، امروز هم کسانی سعی می کنند با روشهای جدید در کنار ولی‌فقیه، شخصیت‌سازی کنند که البته در این راه هم ناکام مانده و خواهند ماند، چه اینکه شیعه در دوران امامت امامان معصوم(ع) ، رشد کرده و به بلوغ رسیده و فریب این رفتارها را نخواهد خورد.

  اصلاحات و اعتدال، هویت انقلابی کشور را هدف قرارداده است/عقبه‌ی فکری شعار اصلاحات و اعتدال، صهیونیستها هستند

  حجت الاسلام مهدوی کرمانی در خصوص پیشرفت و یا پس‌رفت شاخصه های فرهنگی در کرمان در دوران دولت اعتدال تصریح کرد: تردیدی نداریم که برخی از مسئولین کشوری و استانی هنوز فهم درستی از فرهنگ ندارند و به خیال خود فرهنگ را در  ورزش و موسیقی خلاصه کرده‌اند؛ با داشتن چنین متولیانی، وضعیت فرهنگ همان است که می بینیم.

  وی با بیان اینکه بزرگترین مشکل آقایان آن است که خودشان گرفتار بحران هویت هستند، ادامه داد: در چنین حالتی، چه توقع وانتظاری از اینان می توان داشت؟!دو تعبیر اصلاحات و اعتدال، هویت انقلابی کشور را هدف قرارداده است و استکبار جهانی برای اینکه هویت انقلابی این ملت را متلاشی کند، شعار اصلاحات و اعتدال را بر سر زبانها انداخته است تا را استحاله کرده و مجددا بر این مملکت مسلط شود؛ عقبه‌ی فکری شعار اصلاحات و اعتدال، صهیونیستها هستند.

   

  %d8%b4%db%8c%d8%ae-%d8%a8%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c2

  حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی: مسئولین گزارش دهند دقیقا چه قسمتی از برجام در اقتصاد مقاومتی کرمان تاثیر داشته است

  حجت الاسلام والمسلمین احمد شیخ بهایی، استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان در گفتگو با ناب نیوز در خصوص تاثیرات برجام و اظهارات مسئولین در خصوص دستاوردهای آن بیان کرد: آنچه که می توان گفت این است که با توجه به این که اقتصاد مقاومتی نظر به درون دارد و برجام نظر به بیرون دارد باید مسئولین در گزارش خود مشخص بفرمایند دقیقا چه قسمتی از برجام در اقتصاد مقاومتی در کرمان که یکی از مراکز این اقتصاد در کشور اعلام شده است تاثیر داشته است؟

  %d9%85%d9%86%d8%b5%d9%88%d8%b1-%da%a9%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c

  حجت الاسلام والمسلمین کمالی: بعید می دانم مثلث توسعه ی آقای استاندار ربطی به اقتصاد مقاومتی داشته باشد

  حجت الاسلام والمسلمین منصور کمالی در گفتگویی در خصوص تاثیر برجام در استان کرمان گفت: ادعای مفتی است که تاثیر برجام در کرمان صددرصد بوده است، گزافه گویی است.

  استاد سطح عالی حوزه علمیه کرمان در خصوص نسبت بین اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه عنوان کرد: بنده بعید می دانم مثلث توسعه ی آقای استاندار ربطی به اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

  دیدار با رأس فتنه مایه تاسف و لکه ننگی بر پیشانی شهرماست

  وی در واکنش دیدار برخی از مسئولین اجرایی کرمان با راس فتنه {هاشمی رفسنجانی} در دهه بصیرت، این دیدار را مایه تاسف و لکه ننگی بر پیشانی شهر ما دانست و در خصوص ارائه گزارش با عنوان اقتصاد مقاومتی به پدر اقتصاد لیبرال در ایران اظهار داشت: گزارش به پدر لیبرال ایران یعنی دهن کجی به رهبری چرا که فکر اقتصاد مقاومتی فکر آقاست نه دیگران.

  این استاد حوزه در مورد پیشرفت و یا پس‌رفت شاخصه های فرهنگی در کرمان در دوران دولت اعتدال اذعان داشت: ما که پیشرفت فرهنگی نه در این دوره نه دوره های قبل ندیده ایم.

  %d8%ad%d8%ac%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%872

  حجت‌الاسلام والمسلمین محسن‌زاده: در خصوص تأثیر برجام در کرمان چیزی مشاهده نمی شود

  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی محسن‌زاده در خصوص تاثیر برجام در کرمان عنوان کرد: در رابطه با تأثیر برجام در کرمان چیزی مشاهده نمی شود و مثل بقیه کشور است و اینکه تاثیر برجام در کرمان صد در صد بوده، حرف پوچی است که حضرات گفته‌اند .

  مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله در رابطه به مثلث توسعه اقتصادی و ارتباط آن با اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: مثلث توسعه اقتصادی، البته به غیر از نقشی که برای ائمه جمعه تعریف شده که اسماً سهیم گردیده‌اند و نقشی ندارند، باید گفت توسعه مطرح شده بر اساس اقتصاد لیبرال غربی میباشد اما اقتصاد مقاومتی بر اساس معیارهای اسلامی-ایرانی است.

  وی افزود: طرح مثلث توسعه هیچ سنخیتی با اقتصاد مقاومتی ندارد؛ اقتصادمقاومتی، درون‌نگر است لیکن مثلث توسعه نگاه به بیرون دارد.

  فتنه اکبر در شرف وقوع است/ارمغان طرح های اقتصادی آقایان توسعه محور، فقر اقتصادی و ناهنجاری های اجتماعی است

  این مقام مسئول در واکنش به دیدار برخی مسئولین اجرایی کرمان با هاشمی رفسنجانی در هفته بصیرت یادآور شد:  دیدار آقایان با جناب هاشمی رفسنجانی، بر اساس بی‌بصیرتی بوده است اگرچه خواص جبهه باطل، عمق‌بینی باطل خود را دارند؛ به نظر می رسد فتنه‌ای اکبر در شرف وقوع است که مانند فتنه‌های قبلی محورش رأس فتنه ،جناب رفسنجانی ، می باشد.

  حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده در خصوص نشانه های این فتنه اظهار داشت: نشانه‌های وقوع این فتنه جدید از جمله دیدارهای مکرر روحانی و هاشمی و دیدارهای حسن خمینی با هاشمی میباشد و همچنین تهیه دستگاههای شنود وهمچنین ترک پاستور توسط رییس‌جمهور ورفتن به سعدآباد از نشانه‌های فتنه جدید است لذا این دیدار برخی مسئولین اجرایی کرمان با جناب هاشمی، در همین راستای فتنه‌انگیزی می باشد.

  پیوند شوم دین‌ستیزی اصلاحات و براندازی فتنه۸۸، چیزی به اسم اعتدال کنونی است

  وی در خصوص پیشرفت و یا پس‌رفت شاخصه های فرهنگی در کرمان در دوران دولت اعتدال مطرح کرد: متاسفانه باتوجه به ترویج کنسرتها، بی‌حجابی‌ها و زنان خیابانی و… شاهد آمار بالای فحشا می باشیم؛ ارمغان طرح های اقتصادی آقایان توسعه محور، فقر اقتصادی و ناهنجاریهای اجتماعی است و اساساً چیزی به اسم اعتدال که شعار این افراد است، وجود ندارد.

  حجت الاسلام و المسلمین محسن زاده خاطرنشان کرد: اعتدال حاصل لیبرال دموکراسی و حزب کارگزاران سازندگی است و می توان گفت پیوند شوم دین‌ستیزی اصلاحات و براندازی فتنه۸۸، چیزی به اسم اعتدال کنونی است.

  %d8%ac%d9%84%d8%a7%d9%84%db%8c

  حجت الاسلام والمسلمین جلالی: کرمان دچار هرج و مرج سیاسی، نابسامانی اداری و فقر فرهنگی شده است

  حجت الاسلام والمسلمین جلالی در گفتگو با ناب نیوز در خصوص تاثیرات اقتصادی برجام در استان کرمان اذعان داشت: کرمان دچار یک هرج و مرج سیاسی ، نابسامانی اداری و دولتی و فقر فرهنگی و اقتصادی شده است؛کرمانی که بهشت معادن در ایران نام دارد لیکن خام فروشی که منافات اساسی با اقتصاد مقاومتی دارد در کرمان غوغا کرده است.

  ریاست دفتر علامه مصباح یزدی با ابراز تاسف از اینکه آمار خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در کرمان افزایش یافته گفت: این آمار به علت بی‌تدبیری مسئولین افزایش یافته و افراد مستمری بگیر در نوبت پذیرش هستند و متاسفانه زمینه پذیرش هم فراهم نیست؛ شاید بتوان گفت علت اصلی این مشکلات تبعیض، بی‌عدالتی و توزیع ناعادلانه بیت‌المال می باشد.

  شعار اقتصاد مقاومتی حربه ای برای پیشبرد اغراض مادی توسعه طلبان شده است

  وی با بیان اینکه بانهایت تاسف کشاورزی کرمان رو به فنا و نابودی است، ابراز کرد: مافیای اقتصادی جز مدت محدودی، مدیریت اقتصادی کرمان را در دست گرفته اند؛ خصوصا کارگزاران سازندگی همچون اختاپوس بر فضای اقتصادی کرمان سایه شوم خود را افکنده‌اند.

  این مقام مسئول در خصوص طرح مثلث توسعه، با بیان اینکه این طرح تغایر اساسی با اقتصاد مقاومتی دارد، بیان کرد: این طرح های تکنوکراتی به سود عده‌ی محدودی منفعت طلب و به ضرر اکثریت محروم می باشد، و اگرچه شعار اقتصاد مقاومتی سر می‌دهند  اما این شعار صرفا حربه ای برای پیش برد اغراض مادی توسعه طلبان شده است و عجیب آنکه این افراد معلوم الحال گزارش فعالیت های اقتصادی خویش را تحت عنوان اقتصاد مقاومتی به محور اصلی توسعه سرمایه داری در ایران یعنی جناب هاشمی رفسنجانی  می دهند!

  حجت الاسلام والمسلمین جلالی یادآور شد: متاسفانه کرمان عزیز همیشه عرصه تاخت و تاز چپاولگران بوده است ، از آقامحمدخان قاجار گرفته تا کنون که سایه شوم خاندان هاشمی بر کرمان سنگینی می کند؛ با گزارش اخیری که به جناب هاشمی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی ارائه گردید، مشخص می شود که سود اموال و املاکی که ادعا می شد مجهول المالک هستند،  به کجا می رود!

  چراغ باورها و ارزشها در کرمان رو به افول و خاموشی است/ ارزش ها دغدغه مسئولین نیست

  وی بیان کرد: گویا کرمان مظلوم، مدیریتی انحصارطلب و ایالتی و جدای از کشور دارد و علتش آن است که پدر فتنه بر کرمان مدیریت می کند لذا چراغ باورها و ارزشها در کرمان رو به افول و خاموشی است چون ارزش ها دغدغه مسئولین نیست.

  ریاست دفتر علامه مصباح یزدی با انتقاد از اینکه خاندان هاشمی عده‌ای را در کرمان با تطمیع و برخی دیگر را با تهدید به دنبال خود می کشاند، عنوان کرد: متاسفانه عده‎‌ای به خاطر برخی روابط خویشاوندی  و عاطفی و البته بعضی دیگر از سر جهل با این خاندان انحصار طلب همراه شده‌اند.

  حجت الاسلام والمسلمین جلالی گفت: آسیب های اجتماعی، حاشیه نشینی، افزایش سن ازدواج ، افزایش آمار طلاق ، بیکاری و… از تاثیرات صد در صد برجام بدفرجام در کرمان است.

  %d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d8%b9%d8%b1%d8%a8-%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87

  حجت الاسلام والمسلمین عرب‌زاده: جناب استاندار لطفا جوگیر نشوید

  حجت الاسلام محمدحسن عرب‌زاده درگفتگو با ناب نیوز اظهار کرد: استانداری وارد سکان اجرائی کرمان شد که از دایره سیاسیون سیاست زده دور بود، تعاملی را با روحانیت شروع کرد، گاهی به سخنان منتقدین گوش کرد که روحانیت و منتقدین و عموم مردم خیال کردند استانداری دور از بازی سیاست وارد ساختمان استانداری شده است.

  این استاد حوزه علمیه ادامه داد: دوره ای از تلاش شروع شد و طرح هایی ابتکاری مثل مثلث اقتصادی مطرح شد، که با خوشبینی گفتیم احتمالاً دولت فشل روحانی در کرمان با رویکردی انقلابی متولد شده است که چنین با اعتماد به نفسی در خور رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله پیش می رود؛ اگر در رسانه ها به عنوان منتقد از او انتقاد کردیم در جلسات خصوصی از او حمایت کردیم و گفتیم در این دولت کدخداباور، چنین استانداری غنیمت است و به حق برخی اقدامات و مواضعش را در خور تحسین دیدیم و آنچه خلاف بود به او تذکر دادیم.

  وی تاکید کرد: از ابتدا به او گفتیم که جناب استاندار؛ شما باید شیوه زیست در دولت حسن روحانی را بلد بشوی، باید بلد شوی که اگر رئیس جمهورت کدخدا باورست شما باید خداباور باشی، اگر رئیس جمهورت در تبعیت از ولایت یکی به میخ می زند و یکی به نعل، شما باید مطیع محض ولایت باشی، اگر دولت بالادست شما از عشیره فتنه است، شما باید دارای مرزی روشن با فتنه و فتنه گر باشی، استانداری که به او امید داشتیم چقدر توانست در عمل به شعارهایش عمل کند؟

  اگر تاثیر برجام در کرمان صددرصد بوده آمار تایید شده، بدهید تا باور کنیم

  حجت الاسلام والمسلمین عرب زاده تصریح کرد: پیرو همه انتقادات گذشته این بار به استاندار محترم کرمان می گویم جناب استاندار لطفا جوگیر نشوید!!! اگر برجام نافرجامی در مملکت توسط برخی لیبرال های وطنی انجام شد و دولت اعتدال با سفاهت تمام آن را بست و اجرا کرد، چرا شما خودت را نخود این آش شله قلمکار می کنید؟ اگر جناب ظریف به غلط کردم افتاده شما چرا به این مرده تنفس مصنوعی می دهی؟ اگر جناب عراقچی در پستوهای بی خبری پنهان شده شما چرا چنین خودشیرینی می کنید؟ اگر تاثیر برجام در کرمان صددرصد بوده که نبوده مبارکت باشد، آمار تایید شده، بدهید تا باور کنیم.

  این استاد حوزه علمیه اذعان داشت: نمی دانم بعد از برجام چه اتفاقی در کرمان افتاده که چشم شما این چنین روشن شده است؟ آیا پسته کرمان در بازارهای جهانی بهتر به فروش رفته که مردم کرمان امسال پسته هایشان را ارزانتر از قبل از برجام فروختند؛ نکند برخی قراردادهای مونتاژ خودروهای کره ای چشمتان را روشن کرده است؟ که آن نیز تمدید وابستگی ملت عزیز ایران به اجانب می باشد، و اقتصاد کرمان را از اقتصاد مقاومتی به اقتصاد وادادگی مبدل می کند.

  وی بیان کرد: آقای استاندار ما را خجالت زده نکنید و نزد اکبر هاشمی حرفی نزنید که این پیر فتنه و فتنه انگیزی به سادگی شما طمع بورزد، اگر دوست دارید در دل فتنه گرانی که به دل امام جامعه خون کرده اند عزیز باشید، اشکال نداره بروید ولی بدانید که دیگه در دل رزمندگان لشکر پیروز ۴۱ ثارالله و خانواده های شهداء جایگاهی ندارید.

  حجت الاسلام والمسلمین عرب زاده گفت: آقای استاندار لطفا جوگیر نشوید و در اقدامات‌تان بیشتر از مشاوران دلسوز مشورت بگیرید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.