• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » تأسیسات و پارتیشن‌های طبقه هفتم و هشتم علاءالدین تخریب شد/ مدیرانی که اجازه تخلف دادند باید پاسخگو باشند
  کد خبر : 1971105

  تأسیسات و پارتیشن‌های طبقه هفتم و هشتم علاءالدین تخریب شد/ مدیرانی که اجازه تخلف دادند باید پاسخگو باشند

  تأسیسات و پارتیشن‌های طبقه هفتم و هشتم علاءالدین تخریب شد/ مدیرانی که اجازه تخلف دادند باید پاسخگو باشندReviewed by Aryan♥ on Jan 8Rating: اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره بازدید شبانه‌ای که از روند تخریب طبقه هفتم و هشتم پاساژ علاءالدین داشته است،‌ اظهار داشت: به دلیل فعال بودن ساختمان از…

  تأسیسات و پارتیشن‌های طبقه هفتم و هشتم علاءالدین تخریب شد/ مدیرانی که اجازه تخلف دادند باید پاسخگو باشندReviewed by Aryan♥ on Jan 8Rating:

  اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره بازدید شبانه‌ای که از روند تخریب طبقه هفتم و هشتم پاساژ علاءالدین داشته است،‌ اظهار داشت: به دلیل فعال بودن ساختمان از ساعت ۱۰ شب تا ۶ صبح عملیات تخریب دو طبقه پاساژ علاءالدین صورت می‌گیرد.

  رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران افزود: تمامی تأسیسات، پارتیشن‌ها و دیواره‌های خارجی این طبقات برداشته شده و تنها اسکلت آن باقی مانده است. 

  وی با اشاره به اینکه رفع تخلف نیز هزینه گزافی دارد،‌افزود:‌ به همین دلیل برچیدن یک طبقه پروسه مهندسی پیچیده و طولانی را دارد. 

  شاکری افزود: تا حدود ۱.۵ ماه دیگر ادامه روند تخریب دو طبقه پاساژ علاءالدین طول خواهد کشید و ارگان‌های انتظامی، مدیریت بحران و دیگر دستگاه‌های مربوطه نیز در این مدت حضور دارند.

  وی با اشاره به عدم همکاری مالک گفت: حدود ۳۰ نفر مشغول جمع‌آوری طبقه هفتم هستند و بالابری نیز از اطراف ساختمان برای رفتن به قسمت فوقانی ساختمان ایجاد کرده‌اند.

  رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: کار تخصصی و مدیریتی خوبی برای رفع این تخلف بزرگ صورت گرفته است. در ابتدا مالک ساختمان مقاومت‌های خاص خود را داشت ولی در حال حاضر به دلیل اینکه تیم پیمانکار رفع تخلف شهرداری مستقر شدند و مسیر دسترسی را جدا کردند و همین طور حصارهایی نیز نصب شده است روند تخریب دو طبقه پاساژ علاءالدین بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیش می‌رود. 

  شاکری افزود: قطعاًَ عدم همکاری مالک در رفع تخلف در سابقه حرفه‌ای و اجتماعی آن باقی می‌ماند و هشداری نیز به دیگر متخلفان است که قطعاً به سراغشان برای رفع تخلف خواهد آمد.

  وی افزود: مدیران وقتی که اجازه دادند این تخلف نیز صورت بگیرد باید جوابگو باشند، چرا که موجب ایجاد این معضل اجتماعی شده‌اند. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.