• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » همدان هنوز به مقصد گردشگری تبدیل نشده است
  کد خبر : 1970565

  همدان هنوز به مقصد گردشگری تبدیل نشده است

  همدان هنوز به مقصد گردشگری تبدیل نشده استReviewed by Aryan♥ on Jan 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت ظهر شنبه در شورای فرهنگ عمومی استان همدان با بیان اینکه دولت طی ۳ سال و اندی که مسئولیت خدمتگذاری داشته کارهای قابل توجهی انجام داده است، گفت: عده ای در…

  همدان هنوز به مقصد گردشگری تبدیل نشده استReviewed by Aryan♥ on Jan 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت ظهر شنبه در شورای فرهنگ عمومی استان همدان با بیان اینکه دولت طی ۳ سال و اندی که مسئولیت خدمتگذاری داشته کارهای قابل توجهی انجام داده است، گفت: عده ای در صدد تخریب دولت و نادیده گرفتن خدمات آن هستند.

  وی با بیان اینکه اجرای راه آهن همدان ۱۳ سال معطل مانده بود، گفت: اکنون زیرساخت‌ها فراهم شده و راه آهن آماده ریل گذاری است و تا پایان سال قطار به همدان می رسد که این اتفاق ناشی از توافق برجام است چراکه بااین توافق ریل مورد نیاز برای ساخت راه آهن وارد کشور شد.

  وی با بیان اینکه میزان فروش نفت از ۷۰۰ هزار بشکه به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه رسیده است که این موضوع نیز از اثرات توافق برجام است، گفت: عده‌ای نمی‌خواهند عملکرد مثبت دولت را ببینند.

  نیکبخت با اشاره به رونمایی از حقوق شهروندی طی هفته های اخیر عنوان کرد:‌ انقلاب اسلامی نتیجه دقت مردم بود چراکه مردم احساس کردند کسی به حقوق آنها توجه نمی‌کند و به پا خواستند تا احقاق حقوق کنند که این همان حقوق شهروندی است.

  وی با بیان اینکه باید حقوق شهروندی محترم شمرده شود کمااینکه امام خمینی(ره) و مقام رهبری نیز بر آن تاکید دارند، افزود:‌ همه سازمان‌ها باید کمک کنند تا دستورات سازنده قانون اساسی اجرا شود.

  استاندار همدان با اشاره به برگزاری سمینار استانداران طی هفته گذشته در تهران گفت: در این سمینار از سوی دستیار رئیس جمهور در امور شهروندی دستور تشکیل کارگروه استانی و شهرستانی حقوق شهروندی داده شده که باید بر اساس آن پیش رویم.

  وی با بیان اینکه تاکید دستیار رئیس جمهور در امور شهروندی براین بود که هر استانی در یکی از موارد حقوق شهروندی الگوسازی کند، خواستار توجه به این موضوع در استان شد.

  نیکبخت با اشاره به برگزاری هفته فرهنگی در شهرستان ملایر، افزود:‌ این حرکت اقدام ارزشمند و قابل تقدیری است که امیدواریم با همکاری صدا و سیما در سطح ملی نیز برنامه‌های این هفته منعکس شود چرا که باید استان همدان شناسانده شود.

  استاندار همدان با بیان اینکه متاسفانه همدان هنوز مقصد گردشگری نیست و تنها مسیر گردشگری است، گفت: باید برای شناساندن همدان برنامه داشت.

  وی همچنین با اشاره به رد و بدل شدم پیامی در فضای مجازی مبنی بر دست داشتن استاندار همدان در جابجایی یک مبلغ عنوان کرد: در تلگرام آمده که ۷ میلیاردتومان یارانه کار، زمان معاونت بنده در استانداری به استان آمده که ۲ میلیاردآن مصرف شده و ۵ میلیارد به حساب خزانه واریز  نشده است و سود به حساب تعلق گرفته که در این مطلب چندین دروغ و تهمت وجود دارد.

  وی با بیان اینکه تا روزی که بودیم یارانه ها را پرداخت کردیم و بعد از ما دو استاندار از این حساب پرداخت هایی داشته اند، گفت: وقتی برگشتیم دیدیم پول در حساب است که گفتیم پول به خزانه برگردد و دیوان محاسبات نیز تاییده کرده که این عمل کار درستی است.

  وی بابیان اینکه این حساب در تمام کشور باز شده بود و تنها در همدان نبود، گفت: نباید نگران تخریبها بود زیرا مردم به درستی به آنها جواب می دهند

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.