• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » انتقاد قالیباف ازدولت این بار به بهانه نرخ ارز
  کد خبر : 1970336

  انتقاد قالیباف ازدولت این بار به بهانه نرخ ارز

  انتقاد قالیباف ازدولت این بار به بهانه نرخ ارزReviewed by on Jan 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا محمدباقر قالیباف با بیان اینکه از دوشنبه هفته گذشته تا امروز تنها ۶۲۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه حمل و نقل عمومی افتتاح شده است تصریح کرد: البته گاهی برای بیان رقم پروژه…

  انتقاد قالیباف ازدولت این بار به بهانه نرخ ارزReviewed by on Jan 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا محمدباقر قالیباف با بیان اینکه از دوشنبه هفته گذشته تا امروز تنها ۶۲۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه حمل و نقل عمومی افتتاح شده است تصریح کرد: البته گاهی برای بیان رقم پروژه ای از تومان و گاهی برای بیشتر نشان دادن عدد از ریال استفاده می شود اما مهم این است که امروز نه ریال و نه تومان در زندگی مردم اثری نداره بلکه آنچه زندگی مردم را بالا و پایین کرده و تحت تأثیر قرار می دهد نرخ ارز است.
  شهردار تهران با بیان اینکه در اتخاذ تصمیم ها باید دشت تهران مدنظر قرار گیرد، خاطر نشان کرد این ساده اندیشی است که احساس کنیم اگر امکانی را در پایتخت فراهم کنیم مشکل حل شده بلکه باید این امکان برای دشت تهران درنظر گرفته شود چراکه سرنوشت این ها بهم گره خورده است.
  قالیباف تصریح کرد: همه منطقه دشت تهران یک نسخه می خواهد و ساکنان آن جزء مردم ایران هستند که باید برای آن ها تدبیری اندیشیده شود.
  وی با بیان اینکه آلودگی هوا، خاک، و آب چالش اصلی تهران است تصریح کرد: مشکل آلودگی برای ۱۸ میلیون ساکن دشت تهران است و نیازمند یک طرح جامع است.
  شهردار تهران با اشاره به اینکه ۲۳ درصد جمعیت کشور در دشت تهران ساکن هستند اظهار کرد: امروز سرنوشت همه کسانی که در دشت تهران زندگی می کنند از گرمدره تا پاکدشت، ورامین و فرودگاه امام خمینی(ره) به یکدیگر گره خورده و مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آنان به هم مربوط است.
  به گفته وی هر صبح و شب سه میلیون سفر در تهران انجام می شود و به همین علت باید به موضوع حمل و نقل عمومی به عنوان امری پیوسته نگاه شود.
  قالیباف با اشاره به اینکه پل محمدعلی جناح و عوارضی تهران- قم به عنوان۲گلوگاه تهران به شمار می رود که از ۱۲ سال قبل با ترافیک بالایی روبرو بوده است گفت: با بهره برداری از پل های تقاطع غیرهمسطح کاروانسرای سنگی یک و۲ و ارتباط بزرگراه های فتح، شهید حکیم، جاده مخصوص کرج با یکدیگر برقرار و ترافیک ورودی غرب تهران تقسیم می شود.
  *اقدامات شهرداری تهران براساس اولویت ها بوده است
  وی در ادامه با بیان اینکه بعضی اوقات گفته می شود اجرای پروژه ها در شهر تهران با درنظر گرفتن اولویت ها و ضرورت ها نبوده است افزود: این اشتباه است چرا که تمامی پروژه ها براساس اولویت ها تعریف شده است.
  شهردار تهران یادآور شد: احداث تونل شهری، مترو و تونل آب های سطحی از جمله نیازهای شهر تهران بوده که نمی توان هیچ یک از آنها را نادیده گرفت و تنها به یک جبهه توجه داشت.
  وی تأکید کرد: اقدامات شهرداری تهران مبتنی بر یک برنامه مدون و براساس مطلعات دقیق انجام شده و با تمامی تحریم های خارجی و مشکلات داخلی هیچ پروژه ای متوقف نشده است.
  قالیباف گفت: اگرچه اقدامات انجام شده برای مردم تهران کافی نیست اما تمامی پروژه های شهرداری براساس مقابله با چالش اصلی تهران که همان آلودگی هوا، آب و خاک است تعریف شده اند.
  خبرنگار: عاطفه نژادسالاری انتشاردهنده: موسی فعالیان
  تهرام**۹۳۵۳ /۱۵۳۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.