• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » ۴۰۰میلیارد تسهیلات یارانه ای برای طرح های تولیدی ایلام اختصاص یافت
  کد خبر : 1970080

  ۴۰۰میلیارد تسهیلات یارانه ای برای طرح های تولیدی ایلام اختصاص یافت

  ۴۰۰میلیارد تسهیلات یارانه ای برای طرح های تولیدی ایلام اختصاص یافتReviewed by Aryan♥ on Jan 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، حشمت الله عسگری روز شنبه در نشست کارگروه ستاد تسهیل که با حضور نعمت الهی رییس کل بانک سینا برگزار شد، اظهار کرد: این مبلغ در راستای حمایت از طرح های…

  ۴۰۰میلیارد تسهیلات یارانه ای برای طرح های تولیدی ایلام اختصاص یافتReviewed by Aryan♥ on Jan 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، حشمت الله عسگری روز شنبه در نشست کارگروه ستاد تسهیل که با حضور نعمت الهی رییس کل بانک سینا برگزار شد، اظهار کرد: این مبلغ در راستای حمایت از طرح های کوچک و متوسط و تنوع بخشی به سیاست های مالی استان در قالب تفاهم نامه ای که با بانک سینا منعقد شد پرداخت می شود.
  وی افزود: ۲۰۰ میلیارد ریال از این تسهیلات برای طرح های روستایی و مابقی به طرح های غیر روستایی تولیدی اختصاص خواهد یافت.
  وی تاکید کرد: یارانه این تسهیلات به صورت مشارکتی با همراهی بنیاد مستضعفان کشور به صورت پنج درصد استانداری و پنج درصد بنیاد مستضعفان به بانک سینا پرداخت می شود.
  عسگری از معرفی طرح های متعدد به ارزش ۵۳۰ میلیارد ریال به بانک سینا خبر داد و گفت: اکنون ۱۳ طرح به مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال با اشتغال زایی یک هزار نفر مصوب و جهت پرداخت به شعب بانک سینا ارجاع شده که هم اکنون در مرحله تکمیل پرونده و تامین وثیقه توسط متقاضیان قرار دارند.
  وی در این نشست که به منظور بررسی طرح ها و پیگیری مسائل و مشکلات آنها با حضور مدیرعامل بانک سینا و کارشناسان این بانک برگزار شد ابراز امیدواری کرد: با توجه به قول های مساعد و همراهی مسئولان بانک سینا این تسهیلات هرچه سریعتر جذب شود.
  در ادامه این نشست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استان و کارشناسان بانک و مجریان طرح ها به ارائه مسائل و مشکلات خود در زمینه طرح های معرفی شده پرداختند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، مسائل و مشکلات ۲۰ طرح در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
  خبرنگار : ناهید ابراهیمی * انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
  /۷۱۷۷/۶۰۳۴

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.