• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » جای اکوسیستم‌های کارآفرینی در کرمان خالی است
  کد خبر : 1969961

  جای اکوسیستم‌های کارآفرینی در کرمان خالی است

  جای اکوسیستم‌های کارآفرینی در کرمان خالی استReviewed by Aryan♥ on Jan 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدرضا سپهری پیش از ظهر امروز در یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان کرمان اظهار داشت: کارآفرینی، مفهومی چند وجهی و دینامیک است و باید نگاه رفتاری به آن صورت گیرد….

  جای اکوسیستم‌های کارآفرینی در کرمان خالی استReviewed by Aryan♥ on Jan 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدرضا سپهری پیش از ظهر امروز در یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان کرمان اظهار داشت: کارآفرینی، مفهومی چند وجهی و دینامیک است و باید نگاه رفتاری به آن صورت گیرد.

  وی بیان داشت: کارآفرینی به دانش کسب و کار، نگرش‌ها و توانمندی‌های کسب و کار نیاز دارد تا بتواند فرصت‌ها را درک کند و ارزش را در جامعه با ریسک، نوآوری و خلاقیت ایجاد کند.

  سپهری افزود: با توجه به جایگاه استان کرمان در صنایع معدنی، خدمات، حمل و نقل، کشت‌های گلخانه‌ای، صنایع گردشگری، صنایع دستی و باغداری جای اکوسیستم‌های کارآفرینی و شبکه‌های کارآفرینی در استان کرمان خالی است.

  رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی ابراز داشت: اکوسیستم یعنی یک فضای زیستی که عناصر حیاتی و غیرحیاتی در آن برای ایجاد ارزش و تولید ثروت و اشتغال در جامعه به هم پیوند می‌خورند.

  سپهری ابراز داشت: اکوسیستم‌های کارآفرینی نیازمند شش مرحله اساسی از جمله شفاف کردن مسائل، تشکیل انجمن‌های صنفی و علمی، شناسایی ذی نفعان و بازیگران اساسی در بخش دولتی، غیردولتی و تعاونی، تشکیل شبکه نوآوری، ارائه آموزش‌های مهارتی، جذب سرمایه‌گذار و ایجاد نوآوردگاه‌هاست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.