• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » رصد آنلاین فعالیت‌های نوسازی در دفاتر خدماتی
  کد خبر : 1969776

  رصد آنلاین فعالیت‌های نوسازی در دفاتر خدماتی

    عبادالله فتح اللهی مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران  اظهار داشت: مجموعه فرآیندهایی که باعث ارتقای کیفیت زندگی در یک محله می‌شود و ساکنان را برای سکونت در آن مکان تشویق می‌کند، از اهداف و تعریف ستاد باز آفرینی  و نوسازی است. وی در ادامه افزود: پیچیدگی‌های بافت‌های فرسوده و ماهیت آن و همچنین…

  ۸۱

   

  عبادالله فتح اللهی مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران  اظهار داشت: مجموعه فرآیندهایی که باعث ارتقای کیفیت زندگی در یک محله می‌شود و ساکنان را برای سکونت در آن مکان تشویق می‌کند، از اهداف و تعریف ستاد باز آفرینی  و نوسازی است.

  وی در ادامه افزود: پیچیدگی‌های بافت‌های فرسوده و ماهیت آن و همچنین پراکنده کاری نهادهای مسئول و توجه کلی به محله محوری به جای پلاک محوری از مهم‌ترین عواملی است که شکل‌گیری مدیریت هماهنگ در نوسازی بافت‌های فرسوده را ایجاد می‌کند.  

  فتح‌اللهی تأکید کرد: باتوجه به اتوماسیونی شدن تمامی فرآیندهای نوسازی، امکان رصد آنلاین اقدامات مربوط به این امر در بافت‌های‌فرسوده شهر تهران ایجاد شده و هر چه که در ستاد ملی بازآفرینی و ستاد بازآفرینی پایدار در کلانشهر تهران انجام شده به صورت سیستمی و بدون دخالت فردی اعمال می‌شود.

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در پایان، تصریح کرد: سازمان نوسازی شهر تهران به صورت آنلاین به مناطق دارای بافت‌های فرسوده متصل شده و امکان رصد تمامی فعالیت‌ها در بافت فرسوده از جمله فرآیندهای صدور پروانه، تجمیع و غیره روزانه ثبت و ضبط می‌شود.
   

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.