• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , استخدام » فراخوان عمومی موساد:فرصت های شغلی جدید موساد برای زنان صهیونیست
  کد خبر : 1968786

  فراخوان عمومی موساد:فرصت های شغلی جدید موساد برای زنان صهیونیست

  فراخوان عمومی موساد:فرصت های شغلی جدید موساد برای زنان صهیونیستReviewed by Aryan♥ on Jan 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ موساد دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، در روزنامه های اسرائیل و شبکه های اجتماعی برای استخدام زنان، جهت فعالیت های جاسوسی فراخوان داد. در فراخوان عمومی دستگاه…

  فراخوان عمومی موساد:فرصت های شغلی جدید موساد برای زنان صهیونیستReviewed by Aryan♥ on Jan 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ موساد دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، در روزنامه های اسرائیل و شبکه های اجتماعی برای استخدام زنان، جهت فعالیت های جاسوسی فراخوان داد.

  در فراخوان عمومی دستگاه اطلاعات رژیم صهیونیستی، موساد، آمده است: "مهم نیست چه کاره ای، بلکه برای ما مهم شخصیت تو است." به این معنا که برای کار در این حوزه تجربه و مهارت کاری مهم نیست بلکه شخصیت و ویژگی های فردی زن استخدام شده، مهم است.
  در ادامه این فراخوان آمده است: اگر شخصیت و قدرت نفوذ داشته باشی، مهارت های دیگر را ما به تو خواهیم آموخت.
  موساد اعلام کرده است که از این زنان جاسوس برای جمع آوری اطلاعات دارای اهمیت ویژه استفاده می کند.
  بنابر این فراخوان، شخص متقاضی این شغل باید علاوه بر ویژگی هایی نظیر قدرت شخصیتی، توانایی تاثیر گذاری بر افراد و هدایت و راهبری آن ها در جهت اهداف وصبر، از قدرت عملکرد بالا هنگام فشار و افزایش حجم کاری و همچنین توانایی کار در شرایط غیر عادی، برخوردار باشد.
  در بخش دیگری از این فراخوان آمده است: آشنایی با زبان های خارجی از ملاک های برتری شخص متقاضی است اما شرط اصلی واساسی نیست.
  این فراخوان می افزاید:کار در این شغل در شرایط استثنایی و ویژه انجام می شود و فعالیت در خارج از کشور و اعزام به خارج جزیی از مسیر خدمت در این شغل است.
  موساد از زنان برای جاسوسی و عملیات در خارج از کشور بویژه ترور اشخاص استفاده می کند.مانند ترور اخیر محمد زواری، مهندس تونسی که حضوریک زن تحت عنوان روزنامه نگار خارجی در آن دیده می شود.
  مصدر:بخش عربی اسپوتنیک روسیه  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.