• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » ریزترین نوزادان جهان بزرگ شدند+ عکس
  کد خبر : 196842

  ریزترین نوزادان جهان بزرگ شدند+ عکس

  ریزترین نوزادان جهان بزرگ شدند+ عکسReviewed by Aryan on Dec 12Rating: ریزترین نوزادان جهان که در دوره 4 ماهگی بارداری مادر و با وزن کمتر از نیم کیلو متولد شدند، پس از گذشت چندین سال، شرایط خوبی دارند. به گزارش دیلی میل، در حال حاضر  ریزترین نوزادان  جهان که به هنگام تولد با وجود وزن…

  ریزترین نوزادان جهان بزرگ شدند+ عکسReviewed by Aryan on Dec 12Rating:

  ریزترین نوزادان جهان که در دوره 4 ماهگی بارداری مادر و با وزن کمتر از نیم کیلو متولد شدند، پس از گذشت چندین سال، شرایط خوبی دارند.

  به گزارش دیلی میل، در حال حاضر  ریزترین نوزادان  جهان که به هنگام تولد با وجود وزن بسیار کم زنده ماندند، دو دختر به نامهای “مادلین مان” 22 ساله و “رومایسا رحمان” 7 ساله هستند.

  به گفته پزشکان بیشتر نوزدان با وزن کم با وجود مراقبتهای پیشرفته، زنده نمی مانند و زنده ماندن این دو جزء موارد استثنائی محسوب می شود.

  وزن ” مادلین مان” متولد سال 1989 که در 27 هفتگی متولد شد، در زمان تولد 9.9 اونس و  “رومایسا رحمان” متولد سال 2004 که در 26 هفتگی متولد شد، 9.2  اونس (خیلی کمتر از نیم کیلو) وزن داشته است.

  در حال حاضر رومایسا دانش آموز سال اول دبستان و مادلین دانشجوی رشته روانشناسی است.

  مادلین دارای بیماری آسم و کوتاهی قد  است،  طبق آمار دو سال گذشته، وی در سن 20 سالگی حدود 65 پوند (کمتر از 34 کیلو گرم ) وزن داشته است و رومایسا در سن 5 سالگی با 33 پوند وزن،  از 90 درصد کودکان هم سنش کوتاهتر بوده است.

   جشن تولد مادلین در 15 سالگی


  رومایسا در هنگام تولد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.