• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » ادارات درپرداخت سهم بودجه ورزش باآموزش وپرورش مازندران همکاری ندارند
  کد خبر : 1968085

  ادارات درپرداخت سهم بودجه ورزش باآموزش وپرورش مازندران همکاری ندارند

  ادارات درپرداخت سهم بودجه ورزش باآموزش وپرورش مازندران همکاری ندارندReviewed by Aryan♥ on Jan 4Rating: سید علی ساداتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با گذشت ۱۰ ماه از سال هیچیک از ادارات مازندران این سهم اعتباری ورزش را به آموزش و پرورش پرداخت نکردند . وی ادامه داد :…

  ادارات درپرداخت سهم بودجه ورزش باآموزش وپرورش مازندران همکاری ندارندReviewed by Aryan♥ on Jan 4Rating:

  سید علی ساداتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با گذشت ۱۰ ماه از سال هیچیک از ادارات مازندران این سهم اعتباری ورزش را به آموزش و پرورش پرداخت نکردند .
  وی ادامه داد : پارسال ۱۰ دستگاه اجرایی مازندران بیشتر از ۲ میلیارد ریال سهم اعتبار ورزش مجموعه خود را پرداخت کردند .
  به گفته معاون اداره کل آموزش و پرورش مازندران براساس ماده ۵۳ قانون الحاقی ، دستگاههای اجرایی مجاز به پرداخت یک درصد از اعتبارات برای ورزش هستند که بخشی از این اعتبارات می بایست به آموزش و پرورش برای تکمیل و توسعه فضاهای ورزش در مدارس داده شود .
  وی گفت که پرداخت این سهم بودجه ای بسیار در جبران کمبود فضاها و تجهیزات ورزشی مدارس می تواند اداره کل آموزش و پرورش مازندران را یاری رساند .
  *** عقب ماندگی ۶ سانتی متری سرانه فضای ورزشی دانش آموزان مازندران
  ساداتی به عقب ماندگی ۶ سانتی متر مربعی دانش آموزان استان از سرانه فضای ورزشی به نسبت دانش آموزان کشور اشاره کرد و گفت : سرانه ورزشی هر دانش آموز کشور ۱۵ سانتی مترمربع است که این سرانه برای دانش آموزان مازندرانی ۹ سانتی مترمربع است.
  وی تعداد فضاهای ورزشی ملکی آموزش و پرورش مازندران را ۴۶ سالن اعلام کرد و ادامه داد : از این تعداد ۲۰ سالن در درون مدارس استان وجود دارد که علاوه بر استفاده دانش آموزان همان مدرسه در نوبت های بعدی دانش آموزان دیگر مدارس نیز استفاده می کنند .
  ساداتی به در حال ساخت بودن ۲۰ سالن و فضای ورزشی آموزش و پرورش درمازندران اشاره کرد و افزود: بخشی از پایین بودن سرانه ورزشی دانش آموزان استان با بهره برداری این فضاها جبران می شود .
  مازندران ۵۲۰ هزار دانش آموز دارد که در بیشتر از چهار هزار مدرسه تحصیل می کنند .
  خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشار دهنده:سید محسن حسن نیا
  /۱۸۹۹/۲۰۹۶

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.