• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » معامله ۴۷۱۹۷ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1967991

  معامله ۴۷۱۹۷ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۴۷۱۹۷ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Jan 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۱۴/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۴۷۱۹۷ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)…

  معامله ۴۷۱۹۷ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by on Jan 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز سه شنبه مورخه ۱۴/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۴۷۱۹۷ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95) 677 قرارداد معامله و ۲۳۴۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۶۸۶۸۴۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۷۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۶۶۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۶۸۶۸۴۶ ریال که حاکی از رشد ۰.۵۸ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۵۴۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۸۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 660 قرارداد معامله و ۱۶۸۳ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۹۹۴۹۱۷ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۰۴۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۰۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۹۹۴۹۱۷ ریال که حاکی از رشد ۰.۶۹ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۸۴۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۱۹۰۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 1035 قرارداد معامله و ۲۷۴۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۳۷۱۴۴۹ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۴۷۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۳۰۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۳۷۱۴۴۹ ریال که حاکی از رشد ۱.۳۶ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۱۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۵۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 3836 قرارداد معامله و ۳۹۰۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۶۴۰۶۴۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۵۸۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۵۹۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۶۴۰۶۴۸ ریال که حاکی از رشد ۱.۹۴ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۴۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۸۶۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 40989 قرارداد معامله و ۱۱۸۸۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۸۱۹۰۷۰ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۸۵۵۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۷۷۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۸۱۹۰۷۰ ریال ، که حاکی از رشد ۱.۵۱ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۶۳۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۳۰۸۰۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 47197 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز سه شنبه بازارهای جهانی شاهد رشد نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۵۳ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۳۹۳۴ تومان معامله شد.


  معامله 47197 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، مبادلات بین المللی پس از پایان تعطیلات کریسمس و سال جدید میلادی بار دیگر از امروز سه شنبه آغاز شده و قیمت جهانی طلا نیز با افزایش نسبی روبرو شده است. بر اساس این گزارش، افزایش قیمت طلا در شرایطی است که ارزش دلار آمریکا نیز با رشد نسبی همراه بوده است. انتشار آمارهای مثبت بخش صنعت چین موجب کاهش نگرانی ها نسبت به وضعیت اقتصادی این کشور شده است. بهبود اوضاع اقتصادی چین می تواند موجب افزایش تقاضای طلا شود. طی روزهای آینده آمارهای اقتصادی مهمی در آمریکا چین و منطقه یورو منتشر خواهد شد و تاثیر زیادی بر نوسانات نرخ ارز و قیمت طلا خواهد داشت. تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح مقاومتی قیمت طلا در کوتاه مدت ۱۱۶۰ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا ۱۱۶۲ دلار افزایش خواهد یافت. سطح حمایتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی ۱۱۵۰ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا ۱۱۴۲ دلار کاهش می یابد.

  معامله 47197 در رینگ طلایی بورس کالا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.