• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1967228

  «الفبای مردگان» منتشر شد

    هادی خورشاهیان، نویسنده در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: «الفبای مردگان» عنوان رمانم است که توسط نشر نیلوفر منتشر شد. این کتاب در ۲۱۶ صفحه نوشته شده است و رمانی پست مدرن محسوب می شود. این کتاب به صورت رمان در رمان به رشته تحریر در آمد. محوریت رمان «الفبای مردگان» مرگ و زندان…

  «الفبای مردگان»

   

  هادی خورشاهیان، نویسنده در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: «الفبای مردگان» عنوان رمانم است که توسط نشر نیلوفر منتشر شد. این کتاب در ۲۱۶ صفحه نوشته شده است و رمانی پست مدرن محسوب می شود. این کتاب به صورت رمان در رمان به رشته تحریر در آمد. محوریت رمان «الفبای مردگان» مرگ و زندان است.

  وی افزود: کتاب دیگرم با عنوان «این راز مال من است» نیز رمانی در حوزه نوجوان محسوب می‌شود که توسط نشر ایرانیان منتشر شد و هم اکنون به چاپ دوم خود رسیده است. کتاب دیگری را با عنوان «دختری که نبود» در نشر افق زیر چاپ دارم. این کتاب را برای گروه سنی نوجوانان نوشتم.

  این نویسنده با اشاره به اثر دیگر خود بیان کرد: یک مجموعه داستان بزرگسال با عنوان «سودابه سیاوش را کشت» قرار است، توسط نشر نگاه منتشر شود. این کتاب ۸ داستان را برای گروه سنی بزرگسال دربرمی‌گیرد. کتاب دیگرم رمانی بزرگسال با عنوان «دشمن آینده» است که توسط نشر چشمه منتشر می‌شود. این کتاب رمانی پست مدرن درباره رمان نوشتن است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.