• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بهداشت و سلامت » پرونده‌های کاغذی در مراکز بهداشت کهگیلویه حذف شد
  کد خبر : 1967041

  پرونده‌های کاغذی در مراکز بهداشت کهگیلویه حذف شد

  پرونده‌های کاغذی در مراکز بهداشت کهگیلویه حذف شدReviewed by Aryan♥ on Jan 3Rating: سید محمد هاشم طاعتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه با اشاره به راه‌اندازی سامانه یکپارچه الکترونیکی در مراکز درمانی شهرستان اظهار داشت: ۴۳ نقطه ارتباطی فعال در سامانه سیب شهرستان وجود دارد. رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه تصریح کرد: در…

  پرونده‌های کاغذی در مراکز بهداشت کهگیلویه حذف شدReviewed by Aryan♥ on Jan 3Rating:

  سید محمد هاشم طاعتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه با اشاره به راه‌اندازی سامانه یکپارچه الکترونیکی در مراکز درمانی شهرستان اظهار داشت: ۴۳ نقطه ارتباطی فعال در سامانه سیب شهرستان وجود دارد.

  رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه تصریح کرد: در سامانه یکپارچه سیب سرشماری بر حسب خانوار شهری و روستایی انجام و همه مراقبت‌های بهداشتی و رخدادها ثبت می‌شود.

  وی با بیان اینکه کاربری این سامانه آسان است، افزود: با مهندسی مجدد فرآیندها گزارش کامل و جامعی ارائه داده می‌شود.

  طاعتی از این سامانه به عنوان یکی از مهمترین طرح‌های حوزه بهداشت در سال ۹۵ نام برد و عملیاتی شدن پرونده سلامت الکترونیک، توجه به کیفیت آموزش مراقبین سلامت، تقویت مراکز آموزش بهورزی در راستای افزایش کیفیت آموزش‌ها و نظارت‌ها را از جمله مزایای این طرح عنوان کرد.

  معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه لازمه فراگیری سامانه الکترونیکی را دسترسی به اینترنت دانست و تصریح کرد: در روستاهای درغک، اسفندان و فیلگاه به علت فراهم نبودن زیرساخت‌های مخابراتی راه‌اندازی سامانه سیب تاکنون امکانپذیر نبوده است.

  طاعتی افزود: سایر مراکز درمانی شهرستان به سامانه یکپارچه مجهز و پرونده‌های کاغذی در بسیاری از این مراکز به طور کلی حذف شده است.

  وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت وضعیت بهداشت و درمان روستاها را متحول کرده است، گفت: رشد خدمات رسانی در برخی آیتم‌های مراکز بهداشتی و درمانی روستاها ارجاع بیماران به مراکز درمانی مرکز شهرستان را کاهش داده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.