• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » معامله ۵۱۸۹۲ در رینگ طلایی بورس کالا
  کد خبر : 1966881

  معامله ۵۱۸۹۲ در رینگ طلایی بورس کالا

  معامله ۵۱۸۹۲ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by Aryan♥ on Jan 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۱۳/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۵۱۸۹۲ قرارداد معامله شد. در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95)…

  معامله ۵۱۸۹۲ در رینگ طلایی بورس کالاReviewed by Aryan♥ on Jan 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بورس نیوز به نقل از واحد معاملات آتی سکه کارگزاری بانک سامان روز دوشنبه مورخه ۱۳/۱۰/۱۳۹۵ در بازار معاملاتی قراردادهای آتی سکه در سررسید های مختلف ۵۱۸۹۲ قرارداد معامله شد.

  در سررسید معاملاتی دی ۹۵ (GCDY95) 1181 قرارداد معامله و ۲۳۶۸ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۶۱۹۹۸۳ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۱۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۶۵۵۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۶۱۹۹۸۳ ریال که حاکی از رشد ۲.۴۶ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۴۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۷۲۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی اسفند ۹۵(GCES95 ) 441 قرارداد معامله و ۱۵۹۱ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۱۹۱۲۳۶۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۱۷۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۱۹۰۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۱۸۷۳۲۲۰ ریال که حاکی از رشد ۳.۰۱ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۶۶۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۱۹۶۵۰۰ تومان را تجربه نمود

  در سررسید معاملاتی اردیبهشت ۹۶((GCOR96 1243 قرارداد معامله و ۲۶۷۰ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۲۰۵۷۹۸ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۱۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۲۱۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۱۲۱۷۱۰ ریال که حاکی از رشد ۳.۱۸ بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۱۹۰۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۲۵۰۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی تیر ۹۶(GCTR96) 3868 قرارداد معامله و ۳۹۴۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۳۹۹۸۶۹ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۳۰۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۴۸۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۳۹۹۸۷۵ ریال که حاکی از رشد ۳.۵۱ درصدی بود در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۱۲۰۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۵۴۵۰۰ تومان را تجربه نمود.

  در سررسید معاملاتی شهریور ۹۶ ((GCTR96 45159 قرارداد معامله و ۱۰۹۱۴ موقعیت باز باقی ماند و در نهایت قیمت تسویه این سررسید به ۱۲۵۷۹۶۳۶ ریال رسید. معاملات در این سررسید با قیمت ۱۲۵۵۰۰۰ تومان شروع و با قیمت ۱۲۶۶۰۰۰ تومان خاتمه یافت. این سررسید با میانگین وزنی قیمت معاملات ۱۲۵۷۹۶۴۰ ریال ، که حاکی از رشد ۳.۰۸ درصدی بود .در پایین ترین قیمت معامله ۱۲۳۰۵۰۰ تومان و در بالاترین قیمت عدد ۱۲۷۶۰۰۰ تومان را تجربه نمود.


  معامله 51892 در رینگ طلایی بورس کالا

  نوسانات انس جهانی طلا :

  روز جمعه بازارهای جهانی شاهد افت نسبی نرخ انس جهانی بود که قیمت این فلز گرانبها به نرخ تقریبی ۱۱۵۱.۹ دلار معامله شد .

  نوسان قیمت دلار :

  دیروز قیمت دلار در بازار آزاد به قیمت ۳۹۲۵ تومان معامله شد.


  معامله 51892 در رینگ طلایی بورس کالا

  اخبار موثر:

  به گزارش پایگاه خبری بلومبرگ، در حالی که آمریکا و چین قصد دارند طی سال ۲۰۱۷ میلادی با افزایش هزینه های مالی، رشد اقتصادی خود را تقویت کنند، این سیاست ها احتمالا در نهایت موجب افزایش قیمت جهانی کالاهای مختلف خواهد شد. بر اساس این گزارش تحلیلگران اقتصادی اعلام کردند: قیمت فلزات اصلی و اساسی مثل مس، آلمینیوم احتمالا تحت تاثیر اجرای سیاست های دونالد ترامپ با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد. قیمت فلزات در سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۰ درصد رشد داشته و شاخص بورس فلزات لندن برای نخستین بار در ۴ سال گذشته با افزایش روبرو شده است. شاخص کالای بلومبرگ نیز در سال گذشته ۱۲ درصد افزایش داشته است و این در حالی است که این شاخص در ۵ سال قبل از آن به طور متوالی با کاهش همراه شده بود.

  معامله 51892 در رینگ طلایی بورس کالا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.