• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » اعتراض جوانان اصلاح طلب بوشهری به عملکرد مسئولین دولت تدبیر و امید
  کد خبر : 1966311

  اعتراض جوانان اصلاح طلب بوشهری به عملکرد مسئولین دولت تدبیر و امید

  اعتراض جوانان اصلاح طلب بوشهری به عملکرد مسئولین دولت تدبیر و امیدReviewed by Aryan♥ on Jan 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، شامگاه گذشته نشست هم اندیشی بیش از ۵۰ نفر از جوانان اصلاح طلب بوشهری با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در…

  اعتراض جوانان اصلاح طلب بوشهری به عملکرد مسئولین دولت تدبیر و امیدReviewed by Aryan♥ on Jan 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، شامگاه گذشته نشست هم اندیشی بیش از ۵۰ نفر از جوانان اصلاح طلب بوشهری با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در سالن شماره یک استانداری بوشهر برگزار شد.

  در این نشست برخی از جوانان اصلاح طلب که به اذعان خود از قافله تدبیر و امید جامانده اند و دولت حمایت های خود را از آنها دریغ کرده است اعتراضاتی به عملکرد مسئولین استان بوشهر و دولت تدبیر و امید داشتند که مهمترین آنها در ادامه آمده است.
  در بخشی از این نشست، یکی از  جوانان اصلاح طلب که هنوز دل در گرو اصحاب فتنه سال ۸۸ دارد اعتراض به حضور برخی مسئولین دولتی در مراسم با شکوه حماسه ۹دی داشت و خواستار برخورد با این افراد شد.
  یکی دیگر از جوانان اصلاح طلب حامی دولت، به عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید در طول عمر بیش از ۳ سال خود برنامه ای برای اشتغال جوانان در استان بوشهر نداشته و ندارد.

  این در حالی است که آمارهای رئیس جمهور فعلی کشورمان نشان از اشتغال و خروج از رکود را نشان می دهد.

  در بخش دیگری از این نشست هم اندیشی یکی از این جوانان اصلاح طلب با بیان اینکه در استانداری بوشهر سلیقه ای عمل می شود، اظهار کرد: مشاور امور جوانان استانداری بوشهر رفتارهای سلیقه ای دارد و بجای اینکه جوانان اصلاح طلب استان را به هم نزدیک کند در حال انشقاق بین جوانان اصلاح طلب است.

  در ادامه یکی از حاضرین با اشاره به سفر هاشمی رفسنجانی به استان، افزود: در بسیاری از برنامه ها مانند سفرهایی که مقامات به استان دارند از ظرفیت و توان رسانه های استان استفاده نمی شود و فقط عزیز دوردانه های اصحاب قدرت در استان به نشست ها و جلسات دعوت می شوند.

  در ادامه جلسه یکی از جوانان اصلاح طلب با لحن تند و پرخاشگرانه خطاب به معاون سیاسی استاندار گفت: بسیاری از مدیران در حوزه تخصصی انتخاب نشده اند و برخی از آنها مدیران زیر پتویی هستند و فقط نام اعتدال را یدک می کشند.
  در پایان جلسه معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر  موضوعاتی را در پاسخ به این اظهارات مطرح کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.